ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 2 / 1 / 0
Siema! Od jakiegos czasu raz na miesiąc jadłem połowe jakichs słabszych cuksów, i postanowiłem zrobić eksperyment z mikrodawkowaniem. Mam w planach zmniejszyć dawki do minimum i opisywać wam w tym raporcie swoje odczucia, zmiany w myśleniu, funkcjonowaniu, czy rozkminy na jakieś tematy.
Możecie zacząć zadawać pytania żebym miał co kminić ^^ Zapraszam do zaobserwowania tematu bo uważam że będzie dosyć ciekawie 😆
  • 81 / 4 / 0
i jak :D ?
Uwaga! Użytkownik Astraldusz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / 1 / 0
Aktualne efekty "na trzeźwo" otwartość, chęci do życia, logiczniej myślę, zwiększona empatia, lepsze zrozumienie świata, ludzi i patrzenie na różne sprawy z wielu perspektyw. Minusów brak.
  • 2 / 1 / 0
Przez te całe mikrodawkowanie zapomniałem o tym temacie haha.
Ogólnie to wszystkich bardzo zachęcam do ograniczenia cuksow do 1/4 lub 1/3 całego tygodniowo. Teraz biorę coraz rzadziej a na codzien czuję się jak bóg. Budzę się szczęśliwy, cieszę się wszystkim co mnie otacza, wszystko jest piekniejsze, i kładę się spać również szczęśliwy. Wnioski: narko w mniejszych dawkach nie robią z Ciebie ćpuna/narkomana tylko lepszego człowieka.
  • 146 / 17 / 0
Wszystko dla ludzi, ale nie ma co przesadzać, bo co za dużo to i świnie nie chcą.
Ja optowałbym przy codziennym zażywaniu nawet do 75ug, tylko drogo wychodzi. Plusem jest, że po tygodniu ciągu, leci tydzień bez a samopoczucie podbijam tylko mj dla ukojenia nerwów po trudnach dnia i jest po prostu pięknie :)
Czy w ogóle LSD było kiedyś brane pod uwagę jako antydepresant dla ludu ? Coś jak MDMA u żydków na PTSD ?
  • 8 / / 0
Jak dokładnie to dawkujesz? Bierzesz codziennie po trochę przez tydzień?
  • 14 / 2 / 0
Też mnie ciekawi jakie dawki, czy tolerka Ci nie rosła, czy czymś się wspierałeś?
Punkt myślenia zależy od punktu siedzenia.
"MDMA to aspiryna dla duszy." :extasy:
ODPOWIEDZ
Posty: 7 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.