Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
http://infobot.pl/r/oWM O tak jest!
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
W ogóle, wyobraźcie sobie psychikę tego kolesia i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po 30 latach grzania nagle staje mu przed oczami taka wizja, że nie ma słomy.
http]
Ciekawe do kogo sie zwracasz, i tak prawie nikt tu nie zaglada, lansu nie bedzie, przykro mi.
W ogole, wyobrazcie sobie psychike Kurwika i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po tak długim okresie bycia moderatorem nagle stanęła mu przed oczami taka wizja, że nie ma moda (stała się zresztą realna).
A tak serio, to zabawne to bylo.
Hurra, diese Welt geht unter
jacok pisze: W ogole, wyobrazcie sobie psychike Kurwika i wyobraźcie sobie co mu się dzieje pod kopułą jak po tak długim okresie bycia moderatorem nagle stanęła mu przed oczami taka wizja, że nie ma moda (stała się zresztą realna).
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
Nie muszę się hamować z tonem komentarzy przynajmniej ]
punkt dla Ciebie ;)
Edit:
zauważyłem, że stało się to twoim hobby. Praca już nie tłamsi, co? :)
Hurra, diese Welt geht unter
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
Fiesta pisze: A wracając do tematu, to tematem jest możliwości przywiezienia z Czech/ Słowacji słomy makowej, oraz sytuacja na przejściach granicznych z tymi państwami... Temat jest dla mnie bardzo ważny
Ja osobiście bym uderzał na jakieś przejście turystyczne w górach, tam jeszcze przed wejściem do Schengen był luz, przechodziłeś normalnie, tylko podnosiłeś dowodzik, żeby ziomek z budki widział. A że ruch będzie spory, nikt raczej nie zwróci uwagi na kogoś z dużym plecakiem/pokrowcem na gitarę/czymkolwiek byle wyglądać na turystę.
Hurra, diese Welt geht unter
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
Picie we wczesnej dorosłości powiązane z problemami poznawczymi w średnim wieku
Stres i alkohol idą w parze. Alkohol może pomagać w radzeniu sobie ze stresem, ale jednocześnie zmniejsza zdolność mózgu do samodzielnego rozwiązywania problemów. To może prowadzić do częstszego sięgania po kieliszek, by poradzić sobie z kolejnym stresem. Z drugiej strony pijąc więcej narażamy się na większy stres z powodu złych decyzji podejmowanych pod wpływem alkoholu. Pojawia się samonapędzający się mechanizm, z którego trudno się wyrwać z powodu zmian w mózgu. Naukowcy z University of Massachusetts Amherst donoszą, że picie alkoholu w celu radzenia sobie ze stresem we wczesnej dorosłości ma negatywny wpływ w wieku średnim, nawet jeśli przez kilka dekad nie piliśmy.
