Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
Posty: 1 • Strona 1 z 1
  • 1 / 1 / 0
Ostatnio miałem swój pierwszą przygodę z benzo. Dokonałem ekstrakcji na dwóch saszetach i w sumie poszło bardzo dobrze. Co miało zostać to zostało. Po wzięciu benzo (pomimo nie jakiejś dużej ilości) miałem niezłą pizdę. Pająki i węże na suficie, patyczaki skaczące po trampolinie i grające w nogę, omamy słuchowe, smugi widziane kontem oka w tym te wywołane przez światło, śnieg padający przy monitorze, uczucia wyjścia ducha z ciała, muzyka raz spowalniała raz przyśpieszała i wiele innych ciekawych rzeczy. Mimo to po jakimś czasie gdy faza schodziła i następował zjazd miałem problemy z oddychaniem. Musiałem kontrolować czy oddycham i skupiać na tym szczególną uwagę, bo gdy tego nie robiłem nawet nie wiedziałem, że nie oddycham :( Duszności + nieregularne bicie serca sprawiły, że zacząłem panikować. Problemy z oddychaniem miałem jeszcze parę dni potem gdy zabrałem się za zielsko. Nos praktycznie niedrożny i te kurewsko męczące duszności. Czy przygoda z benzo, która sprawia, że mam problemy z oddechem może się źle skończyć? Czy zwiększenie dawki do 2g lub chociaż 1,5g może się okazać fatalna w skutkach?
Posty: 1 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.