3-MMC; Metafedron

Homologi, analogi i pochodne mefedronu, nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator: Stymulanty

• 664 / 54 / 0

Tak masz racje dobra trojeczka przewyzsza Mateusza. Te wejscie i pierwsze do pól godziny od sniffa te cos to jest miazga. Tylko wydaje mi sie, ze za bezpieczne to nie jest ; )
  • 5921 / 1012 / 2

Przecież trójka i czwórka to dwa różne światy.
Trójka charakteryzuje się słabszym,stabilniejszym i dłuższym działaniem.
Czwórka daje agresywniejsze, mocniejsze ale i krótsze działanie.

Współpracujemy przy projekcie badawczym Stowarzyszenia Substytucyjnego Leczenia Uzależnień "MAR"!

Otrzymaliśmy (jako portal Hyperreal) zaproszenie do współpracy przy projekcie badawczym, szczegóły w treści newsa!

Marihuana i koronawirus – pierwsze badanie kliniczne na ludziach.

Marihuana i koronawirus? Tak! Właśnie trwają zapisy na badania. Cannalogue, firma zajmująca się konopiami medycznymi, postanowiła przystąpić do walki z pandemią, badając wpływ marihuany na koronawirusa.
  • 716 / 64 / 0

Po wycofaniu mefedronu było mi smutno i 3mmc nie dawało do końca tego czegoś co było w mojej ulubionym RC lat 2009 - 2010.
  • 5921 / 1012 / 2

Bo to zupełnie inne działanie?
Bo zawiesiłem się na fazie z 2009r?
Bo jak lubisz jeść ogórki to pomidor będzie mieć inny smak?

Bo uzależnienie ma to do siebie, że na działanie substancji składa się 50 czynników w tym smak, wygląd, wejście itd a w samym działaniu utrwala się schemat konkretnego działania na konkretne receptory i przekaźniki?
Nie wiem jak to ująć bardziej obrazowo...
  • 3 / / 0

Pierwszy raz 3mmc ok 100mg + po 1,5h 150mg + po 1,5h 60mg hexenu dzialalo tak ze pierwszego sie tylko przestraszylem potem juz nic a po 5h od zazycia hexenu od razu zejscie, zle samopoczucie itd wyszedlem z domu lęki (kolega mowil ze po czyms tam wkrecil sobie ze gonia go helikeptorami policja itd) ja mialem podobne schizy. Na 2/3 dzien w nocy to nie moglem oddychac nie wiem czy to brac wiecej bo zostalo mi jeszcze troszke. Ale moje pytanie jest takie czy to wina tego ze pomieszalem tych lęków i trudnosci z oddychaniem czy to normalne na pierwszy raz?
  • 5921 / 1012 / 2

Było mówione, że metafedron nie lubi mixow.
W czasach świetności można było wrzucić troszkę pentedronu, ale to troszkę i pentedronu a nie nepa czy hexa.

No i nie na pierwszy raz.
  • 25 / 2 / 0

23 marca 2020qaz111 pisze:
Pierwszy raz 3mmc ok 100mg + po 1,5h 150mg + po 1,5h 60mg hexenu dzialalo tak ze pierwszego sie tylko przestraszylem potem juz nic a po 5h od zazycia hexenu od razu zejscie, zle samopoczucie itd wyszedlem z domu lęki (kolega mowil ze po czyms tam wkrecil sobie ze gonia go helikeptorami policja itd) ja mialem podobne schizy. Na 2/3 dzien w nocy to nie moglem oddychac nie wiem czy to brac wiecej bo zostalo mi jeszcze troszke. Ale moje pytanie jest takie czy to wina tego ze pomieszalem tych lęków i trudnosci z oddychaniem czy to normalne na pierwszy raz?
hexen solo może dać dziwne schizy i klopoty m.in z oddechem , a w mixie jak najbardziej mogl być przyczyną.
  • 991 / 160 / 2

Taki mix - jest SI - ale tylko dla tych... którzy już przeżyli taki MIX i wiedzą, co się dzieje na peaku.

Znając życie kozaków, dzisiejsze nochale wychodowane na CMCkach by się ładnie zdziwiły, jak coś takiego potrafi wypierdolić w kosmos.
  • 2 / / 0

Przepiękną miałem trójkę w 2015 w Warszawie. Teraz to nie wiem nawet skąd miałbym ogarnąć, o ile jeszcze jest dostępna na mieście
  • 3 / / 0

A i jeszcze co myślicie o kruszeniu kryształków od razu i by tak sobie leżały, bo moje straciły na zapachu, a straca też na mocy przez to?

Poprawiono błędy /mrfuter
Wróć do „Tolylopropanony”
Na czacie siedzi 1097 uczestników Wejdź na czata