HU-210

Kannabinoidy, które nie pasują do żadnej z powyższych kategorii.

Moderator: Kannabinoidy

Posty: 21 Strona 1 z 3
Rejestracja: 2010
  • 43 / / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
(6aR,10aR)-9-(hydroksymetylo)-6,6-dimetylo-3-(2-metylooktan-2-ylo)-6a,7,10,10a-tetrahydrobenzo[c]chromen-1-ol
http://pl.wikipedia.org/wiki/HU-210


Witam.
Mam parę pytań dotyczących tego kannabinoidu .
Jestem ciekaw efektów i mocy tego kanna , a także szkodliwości krótkotrwałej .
Na necie nie znalazłem dużo informacji o tym kannabinoidzie , jedyne co , że jest bardzo mocny i wpływa pozytywnie na pamięć :moody: .

Sam bym zaczął testy gdyby nie to że jest nielegalny , czy to ten kanna co siedział w pierwszej generacji mieszanek ?
Proszę o wypowiedzi osób którzy mieli styczność z tym kannabinoidem .
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii
Rejestracja: 2010
  • 308 / 4 / 0

z wiki
HU-210 stymuluje neurogenezę w rejonie hipokampu, jest to działanie odwrotne do alkoholu, heroiny, nikotyny i kokainy.
Czyżby jakiś ZDROWY kanna ? :-D
W pierwszej generacji był prawie wyłącznie jwh018 chociaż np w spice były inne kanna których w tedy sie nie udało zidentyfikować. Hu na pewno był w drugiej generacji gdyż został zdelegalizowany razem z 081 i 073

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Tatuaże i marihuana, czy możesz palić marihuanę podczas robienia tatuaży?

Podczas imprez, nawet tych bardziej alkoholowych często do głowy przychodzą głupie pomysły. Pamiętasz może sławetny tatuaż Stu z Kac Vegas? Był robiony podczas niezłe tripu, co nie. No właśnie, nie był to dobry pomysł i wydaję mi się, że większość ludzi takiego żałowała.
Rejestracja: 2011
  • 27 / / 0

Poprawka, wedle Raportu http://www.fileden.com/files/2012/3/12/ ... 0159-0.pdf HU-210 nie było wogóle chyba, że w RC. Zagranicą HU było dodawane do Spiców i innych w Polsce nie. -073 tak druga delega ale -081 poszła w trzeciej chodź była bardzo popularna już przed drugą delegalizacją.
Rejestracja: 2010
  • 994 / 13 / 0

Zobaczcie HU-211. Taka "malutka" zmiana, a kolosalna zmiana działania. Może dlatego inne kanna potrafią dysocjować... Talidomid tak samo, dwa izomery, jeden nieszkodliwy, inny... Poczytacie... W HU-210 fascynuje mnie rozpuszczalność w wodzie. Zaraz by ktoś to puknął. %-D
Rejestracja: 2015
  • 271 / 12 / 0

Jakiejś nowe info?
Rejestracja: 2015
  • 46 / 2 / 0

Odświeżam, ktoś testował? Jak z tą neurogenezą i pamięcią krótkotrwalą? Czy ten kanna nadaje się do wtrącenia do komnaty nootropow? :D
Rejestracja: 2013
  • 448 / 13 / 0

Jest to w ogóle gdzieś dostępne w EU? Sprowadziłby może małą ilość testowo, bo choć nie jestem fanem, to profil zapowiada się interesująco. Ma to w działaniu coś wspólnego z seriami jwh?
Rejestracja: 2017
  • 4 / / 0

odświeżam. mamy tutaj jakiegoś testera albo kogoś z info? na anglikach wiele nie znalazłem (tym bardziej, że anglika nie umiem wolę łacinę) więc przenoszę się tutaj. i czy dostanę gdziekolwiek to cudo, bo zgodnie ze starymi zapowiedziami i opiniami (także osobistymi) po Spice to muszę to zdobyć?
Rejestracja: 2009
  • 1699 / 355 / 0

HU-210 nigdy w czystej postaci nie pojawiło się na polskim rynku. W 2009 podobno zostało przez DEA zidentyfikowane w mieszankach ziołowych. A Polska korzystając z baz o nowych narkotykach wpisała to substancje dosyć szybko do ustawy delegalizując ją. Rc, które nie zdobyły popularności za czasów legalności bezpowrotnie przestają być produkowane. Szczególnie w przypadku kannabinoidów gdzie na ich miejsce jest dużo innych, którymi można zastąpić i do tego bardzo silny konkurent naturalnego pochodzenia jakim jest marihuana. Nawet na darkmarketach nie ma HU-210. Nie zdobędziesz w łatwy sposób tej substancji i nie ma żadnych przesłanek aby była ona warta zdobycia na tyle żeby się o to tak starać.
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

Wydaje mi się że był chyba w PL za czasów smartshop’ow.
Pod nazwa ,,Buszek”, bo jak czytałem tripraporty na internecie to z tego ci sobie przypominam miał właśnie straszny podobny profil działania D:

Ale mogę się mylić, poprawcie mnie jeżeli wiecie co naprawdę w tamtych czasach było w tej mieszance ziołowej.
Posty: 21 Strona 1 z 3
Wróć do „Nietypowe kannabinoidy”
Na czacie siedzi 1492 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości