Ecstasy - Opisy Piguł vol. II- REGULAMIN w 1 poscie

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 82 / 9 / 0

Nazwa: Tesla
Kolor: ciemny niebieski
Kształt: herb
Logo: Tesla, z tyłu podziałka
Gdzie kupione: kuj.pom
Kiedy kupione: jeszcze wcale
Dodatkowe komentarze: ma ktoś info odnośnie nich?
  • 141 / 17 / 0

Pytanie
Nazwa: Punisher
Kolor: Niebieski
Kształt: Czaszka
Logo:
Gdzie kupione: NL
Kiedy kupione: listopad
Dodatkowe komentarze: jakość zdj chujowa :/
received_2829711617053133.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Międzynarodowa akcja służb. Poszukują barona, który „jest w tej samej lidze co El Chapo

Baron narkotykowy Tse Chi Lop jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na świecie. Operacji nadano kryptonim Kungur.
  • 1 / 1 / 0

Pytanie
Nazwa: philipp plein
Kolor: siwa
Kształt: okrągła
Logo: pp
Gdzie kupione: mazowieckie
Kiedy kupione: miesiąc temu
Dodatkowe komentarze: Jadłem niby te same, tylko pierwszy raz zjadłem tylko jedną i pozamiatala mną strasznie. Trzy tygodnie później niby te same a zjadłem aż sześć i nie czułem się tak jak wtedy po jednej. Możliwe, że za dużo jem pigul, czy po prostu drugim razem dostałem inne piksy? Brane były od tej samej osoby i zarzekala się, że to te same.
  • 141 / 17 / 0

Robsosl pisze:
Pytanie
Nazwa: philipp plein
Kolor: siwa
Kształt: okrągła
Logo: pp
Gdzie kupione: mazowieckie
Kiedy kupione: miesiąc temu
Dodatkowe komentarze: Jadłem niby te same, tylko pierwszy raz zjadłem tylko jedną i pozamiatala mną strasznie. Trzy tygodnie później niby te same a zjadłem aż sześć i nie czułem się tak jak wtedy po jednej. Możliwe, że za dużo jem pigul, czy po prostu drugim razem dostałem inne piksy? Brane były od tej samej osoby i zarzekala się, że to te same.
Wydaje mi się że był inny rzut, ja czasem jem co tydzień i nigdy się nie zawiodłem
  • 1 / / 0

Pytanie
Nazwa: "Igrek"(? Dla mnie brzmi dziwnie i nie jestem pewna, czy tak się nazywa)
Kolor: filetowy
Kształt: literka Y (trzy rowki, z czego jeden jest dłuższy i dodatkowe wgłębienie u góry)
Gdzie kupione: lubuskie
Kiedy kupione: 30.11.2019r.

Ktoś może mi coś o nich powiedzieć? Po tej nazwie nie znalazłam nigdzie żadnej informacji na temat tych piguł. Jeszcze nie testowałam. Załączam zdjęcie:
c46ed46e08a46.jpg
wrzucaj załączniki na nasz serwer, pozwoliłem sobie także obciąć zdjęcie oraz INFO O TWOIM APARACIE /surv
  • 100 / 9 / 0

Kolor: niebieski, widoczne biale krysztaly
Kształt: trojkat
Logo: z jednej strony Punisher, wypukłe logo z wypukłym obramowaniem; z drugiej strony przedziałka na pół
Gdzie kupione: darknet, rodzimy sprzedawca
Kiedy kupione: teraz
Dodatkowe komentarze: mysle ze maja deklarowane 300, pigula jest wielka w porownaniu do wiekszosci ekstaz, bardzo mocno zbita wręcz się błyszczy i nie kruszy ani odrobine. jesli chodzi o moc, to sa delikatnie mocniejsze od serduszek od tego samego sprzeadwcy i godnie je zastępują

Mdx

• 9 / / 0

Nazwa: Tomorrowland
Kolor: różowy
Kształt:
Logo: Tomorrowland/ przedziałka
Gdzie kupione: NL
Kiedy: tydzień temu
  • 141 / 17 / 0

awonor pisze:
Kolor: niebieski, widoczne biale krysztaly
Kształt: trojkat
Logo: z jednej strony Punisher, wypukłe logo z wypukłym obramowaniem; z drugiej strony przedziałka na pół
Gdzie kupione: darknet, rodzimy sprzedawca
Kiedy kupione: teraz
Dodatkowe komentarze: mysle ze maja deklarowane 300, pigula jest wielka w porownaniu do wiekszosci ekstaz, bardzo mocno zbita wręcz się błyszczy i nie kruszy ani odrobine. jesli chodzi o moc, to sa delikatnie mocniejsze od serduszek od tego samego sprzeadwcy i godnie je zastępują
Jedzone w sobotę w NL MDMA bez dodatków
  • 4 / 1 / 0

30 listopada 2019K4r0 pisze:
Pytanie
Nazwa: "Igrek"(? Dla mnie brzmi dziwnie i nie jestem pewna, czy tak się nazywa)
Kolor: filetowy
Kształt: literka Y (trzy rowki, z czego jeden jest dłuższy i dodatkowe wgłębienie u góry)
Gdzie kupione: lubuskie
Kiedy kupione: 30.11.2019r.

Ktoś może mi coś o nich powiedzieć? Po tej nazwie nie znalazłam nigdzie żadnej informacji na temat tych piguł. Jeszcze nie testowałam. Załączam zdjęcie:
c46ed46e08a46.jpg
wrzucaj załączniki na nasz serwer, pozwoliłem sobie także obciąć zdjęcie oraz INFO O TWOIM APARACIE /surv
Defquon MDMA200+

Kiedyś miałem zielone, rzekomo 270mg- potwierdzam info
  • 2 / / 0

REDBULLLLLL.jpg
Nazwa: Redbull
Kolor: Czerwony/Pomaranczowy?
Kształt: Prostokąt
Logo: Redbull
Gdzie kupione: Warszawa
Kiedy kupione:listopad 2019

Dodatkowe komentarze:
Wróć do „Empatogeny wielocykliczne”
Na czacie siedzi 145 uczestników Wejdź na czata