Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 2 z 2
  • 1 / / 0
witam, od niecałego roku schudłam 10 kilogramów i wypadło mi większość włosów. 3 tygodnie temu zdażyło mi się zemdleć po niewielkiej ilości alko oraz 4 buchach weedu (powiem ze z weedem mam dość dobrą relacje, wiec był to dla mnie ogromny szok). okazało się ze jest to spowodowane nadczynnością tarczycy i niewielką anemią. od tego tez momentu (ok 3 tygodnie) zażywam 25mg euthoryxu/dzień oraz żelazo.
aktualna waga to 55 kg/174cm (czyli różnica niecałego jednego kilograma, powoli idzie w górę).
zauważyłam u siebie nadmierne oddawanie moczu, lekkie zawroty głowy w gorących pomieszczeniach i bardzo duże huśtawki nastroju (jeśli ma to jakieś znaczenie).
zdażyło mi się kilkakrotnie brać px, zawsze tylko połówkę (150-200mg) bo robi mnie idealnie taka ilość.
moje pytanie: czy w takiej sytuacji mogę wziąć połówkę pixy? ostatni raz brałam około 3 miesiące temu. jakie mogą być skutki po wzięciu z nadczynnością?
  • 1291 / 349 / 0
Jeśli mdlałaś po weedzie, to MDMA może spowodować to samo, tylko mocniej i gorzej i może wywołać coś więcej. Generalnie omdlenie było najprawdopodobniej objawem sercowym, mogło ci tak szybko bić, że mózg nie dostawał wystarczającej ilości tlenu a to jest bardzo niebezpieczna sytuacja.
Zmierz sobie ciśnienie i puls o różnych porach dnia, tj rano po przebudzeniu, godzinę później, potem w południe, popołudnie i wieczorem i zobacz czy masz w normie i czy nie potrzebujesz tego tymczasowo zbić lekarstwami zanim ci TSH nie wróci do normy.
A z tymi lekami, tj beta-blokerami nie wolno jeść pixów bo jest możliwość paradoksalnej reakcji, że ci ciśnienie mocno skoczy i rozpierdoli głowę od środka co oznacza śmierć albo wegetowanie do końca życia.
ODPOWIEDZ
Posty: 12 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.