Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy warto stosować Różeńca ?
1.Warto.
41
53%
2.Warto w miksach.
24
31%
3Warto w dużych dawkach.
9
12%
4.Nie warto.
3
4%

Liczba głosów: 77

ODPOWIEDZ
Posty: 442 • Strona 31 z 45
  • 15 / / 0
08 maja 201804pain pisze:

Po zażyciu tabletek i wrzuceniu rhodioli czuje się bardzo senny, rozdrażniony i mam specyficzny niepokój, nie jest to typowy lęk bardziej taki psychotyczny stan, niepewność i wycofanie, które Pramolan ze Spamilanem w jakimś tam stopniu eliminują. Czy to jest jakaś interakcja?
A ja się tak czuję po kilku tygodniach brania 2x200mg różańca z rana, nie biorąc żadnych leków. Czy to możliwe ?
  • 2990 / 1652 / 35
Masz specyficzna reakcję na różeniec zdarza sie nie często ale zdarza.
Uwaga! Użytkownik AnnaS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 15 / / 0
A czy możliwym jest, że mój organizm tak reaguje na podwyższony poziom serotoniny ? Bo całkiem podobnie się czułem po suplementacji dziurawcem, a kiedyś także tryptofanem. Bo jeśli tak, to stwierdzam, że serotonina to zło :P
  • 3651 / 999 / 2
15 lipca 2019Szczepan1 pisze:
08 maja 201804pain pisze:

Po zażyciu tabletek i wrzuceniu rhodioli czuje się bardzo senny, rozdrażniony i mam specyficzny niepokój, nie jest to typowy lęk bardziej taki psychotyczny stan, niepewność i wycofanie, które Pramolan ze Spamilanem w jakimś tam stopniu eliminują. Czy to jest jakaś interakcja?
A ja się tak czuję po kilku tygodniach brania 2x200mg różańca z rana, nie biorąc żadnych leków. Czy to możliwe ?
No jak się tak czujesz, to najwyraźniej jest możliwe. Aby na pewno nic innego nie bierzesz razem z różeńcem?
sky is the limit
  • 11 / 1 / 0
standaryzacja różeńca na salrozydy jest bardzo istotna? w jakiej postaci różeniec jest najlepszy do przyjmowania na dzień dzisiejszy?
  • 3651 / 999 / 2
standaryzowany na salidrozydy. wg. mnie na rosaviny nie jest taki skuteczy jak na salidrozydy. rosliny nie kupuj, bo moze być zwietrzała. w sumie proch też może być zwietrzały, dlatego dobry vendor to podstawa (ale o tym już w s+ jbc)
sky is the limit
  • 15 / / 0
16 lipca 2019blackgoku pisze:
15 lipca 2019Szczepan1 pisze:
(...)
No jak się tak czujesz, to najwyraźniej jest możliwe. Aby na pewno nic innego nie bierzesz razem z różeńcem?
Nic kompletnie, nigdy nawet nie brałem żadnych leków ( w sensie tych działających w jakiś sposób na mózg ), żadnych inny także od b. dawna. Z suplementów tylko omega 3 obecnie.

Poprawiono cytowanie - unikaj wielu cytatów w cytacie. taurinnn
  • 778 / 51 / 1
Chciałem suplementować rózaniec, kupiłem ekstrakt z korzenia 500mg.
Niestety, po zarzuceniu jednego kapsa rano, przez cały dzień nawet przy małym wysiłku, serce dostaje jakiejś palpitacji. Do tego dochodzi pulsowanie w głowie i czasem migrenowy ból . Zmierzyłem ciśnienie, w stanie spoczynku nie było niepokojące. Nie wyczytałem nigdzie takich skutków ubocznych, nie wiem co jest przyczyną.
Czyżby mój organizm nie tolerował rhodioli?
Promienna Pregabalinabogini ciszy i światła. Benzodiazepiny kłaniają się w pokorze, Opiaty szepczą pieśni tęsknoty, a ja w ich cieniu trwam, lecz Dusza należy tylko do Pregabaliny
  • 3651 / 999 / 2
A bierzesz tylko Różeniec? Jesteś pewien źródła tego Różeńca?
sky is the limit
  • 778 / 51 / 1
Żródła jestem pewien. Biorę jeszcze Brahmi, Magnez, kopleks vit B i omega 3
Promienna Pregabalinabogini ciszy i światła. Benzodiazepiny kłaniają się w pokorze, Opiaty szepczą pieśni tęsknoty, a ja w ich cieniu trwam, lecz Dusza należy tylko do Pregabaliny
ODPOWIEDZ
Posty: 442 • Strona 31 z 45
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.