Wasze problemy

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1662 / 176 / 0

To ja też. Kurwa w punktach nawet dam:

- duży kompleks dotyczący mojej cery. Mam strasznie tłusty rodzaj cery więc non stop świece się w słońcu... A w dotyku... dotykaliscie kiedyś margaryny? To tak mam wrażenie że jest.

-jeszcze większy popierdol na punkcie swojego ciała. Mam falde waz mam fałdę ważącą chyba z 10 kg do tego zgromadził mi się tłuszcz na cyckach przez co wygląda jakby miał babskie małe cycki, moje nogi wyglądają jak u niemowlaka. totalnie zalane tłuszczem więc to są po prostu takie paróweczki Kurwa nienawidzę swojego ciała. Próbowałem biegać i ćwiczyć na siłce. Nie wiem czemu przestałem bo było spoko.

- następna rzecz to w kurwe wielka fobia społeczna do tego stopnia że boję się odbierać telefonów jeżeli dzwoni do mnie jakiś nieznany numer to najpierw muszę szybko w duckduckgo sprawdzić kto to jest a później tak nie odbieram poza tym nie umiem być swobodny wśród ludzi objawia się to tym że mam zwyczajnie pustkę w głowie i staram się po prostu zachować dobrą pionową pozę, żeby wyglądać jakoś..
Żeby wyglądać jak posąg bo inaczej mam wrażenie że się rozsypie. Nie umiem wyrazic siebie wsrod ludzi.

- i jeszcze na koniec jedna całkiem spoko rzecz. straciłem wszystko. to znaczy nie mam Teraz dosłownie nic. nie mam laptopa swojego nie mam swojego samochodu nie mam swojego mieszkania Mieszkam u rodziców Jedyne co mam swojego to kilka par ciuchów które i tak wziąłem sobie od ojca bo powiedział że ich nie potrzebuję fart chciał tak że mamy podobne rozmiary, właściwie praktycznie takie same więc mogę chodzić w ciuchach po ojcu. No i tysiące długów.

Ogólnie przez 6 lat cpania dostałem fobii społecznej, długów, całkowicie się zaniedbalem, popsuły mi się żeby znacząco. Nie mam żadnych dóbr materialnych. To moje problemy.

Sorry za interpunkcyjne błędy Ale testowałem funkcję głosowa w smartfonie. :extasy:
  • 1894 / 307 / 2

@walas902, czy na Twoją chorobę przepisuje się opioidy? W sensie, czy choroba wywołuje bóle, które są "podkładką" pod opio? Pytam, bo jesteś aktywny w tym dziale, i tak się zastanawiam czy właśnie z tego powodu. Jeśli nie chcesz mówić to spoko, ew. na priv możesz napisać. Zdrowia życzę.

@artur019, długi i problemy finansowe to chyba standard u ćpunów, też mam ten problem.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Austria: Kup odzież, a ecstasy otrzymasz w bonusie

Para z austriackiego miasta Linz zamówiła pocztą ubrania, ale w paczce znalazła tabletki ecstasy o wartości 500 tysięcy euro.
  • 153 / 6 / 0

@guccilui A wiec juz mowie co i jak . Jestem mlody ( tak mi sie wydaje ;) ) hmm typowo na moja chorobe nie ma zadnego leku ( jest tak zadka ze nie ma ryczaltow itp typowanych pod nia ) moja choroba powoduje okropne bole i tak to jest podkladka po to by dostawac b.silne opio hmm nie jest to dla mnie temat tabu itp forum juz kiedys kiedys widzialem ale jakos rok temu zalozylem konto i czasami cos czytalem i dodawalem posty ale pomyslalem ze jak jakims postem moge pomoc w sensie jakas informacja itp to czemu nie bo uwiezcie ze z lekarzami trzeba krotko i konkretnie bo sami tak od siebie to niezbyt chetnie cos zrobia czy zlexa badania czy wypisza jakis lek zauwazylem to wiele razy ... a ze typowe starsze dziadki traktuja lekarzy jak bogow czyli co doktor wypisze to bierze ( nie wazne czy lagodzi bol itp przeciez pan doktor to wypisal ) wiecie o czym mowie ? O takim trzezwym mysleniu mimo choroby bolu i innych dolegliwosci by mowic o swoich " potrzebach " . Co do dzialu opioidy z nimi mam juz kilka lat stycznosci i z wieloma lekami wiec w tym dziale chyba najbardziej aktywny jestem . Guccilui jakby cos to pisz pw chetnie odpowiem na pytania itp

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 1639 / 205 / 0

Naćpałem się i uszkodziłem się fizycznie, i teraz się trzeba leczyć i rehabilitować.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata