Morfina/Heroina - Skręt, częstotliwość brania a występowanie skręta

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 486 Strona 46 z 49
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Witam. Odstawiam właśnie majke (mst 200) po jakimś miesięcznym ciągu iv może do 400mg dziennie, ale to przy końcówce. Był to mój trzeci ciąg w ciągu ok. 3 lat. Skończyłem szybko, bo zależało mi na ratowaniu pracy i mieszkania, za bardzo lubię ten komfort, żeby kompletnie popłynąć. Do meritum: mija 4 doba od ostatniej dawki (96h+) I czuję się coraz lepiej, przechodzę to w warunkach domowych, bo zależy mi na czasie. Za jakiś tydzień chciałbym wrócić do pracy w normalnym stanie bez dreszczy i słabości (z depresją i lękami się liczę, nic nowego). Nie biorę żadnych słabszych opio, jedynie laremid na sraczke. Pytania moje czy w 8 dobie jak sobie tak rozkosznie strzele setkę żeby cały dzień przenodowac to
1. Czy będzie OD.
2. Czy będzie reset objawów abstynencyjnych i cały ten tydzień w plecy.
Rejestracja: 2017
  • 69 / 4 / 0

@69wilhelm69 Mordko zależy od organizmu ale może to wywołać efekt skrętu po 1 strzałę nawet... zalezyjak dla kogo dla mjie 8 dni mało co najmniej 2 tag absty

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Policjanci odkryli linię produkcyjną substancji psychotropowej 4CMC. Jedna osoba została zatrzymana

Linię służącą do produkcji substancji psychotropowej 4CMC odkryli policjanci wydziału do walki z przestępczością narkotykową KSP na jednej z posesji położonej na terenie powiatu żyrardowskiego.
Rejestracja: 2015
  • 1571 / 46 / 0

29 października 2018eth0 pisze:
W zeszłym roku jak piłem przepłuczki "na sportowo, weekendowo" to w pewnym momencie zauważyłem, że właśnie potem przez cały tydzień źle się czuję. A to nogi trochę bolą, a to jest mi raz zimno, raz ciepło, a to po prostu mam katar. Na początku nie łączyłem tego z makiem, no bo przecież nie robię ciągów, ale potem się zorientowałem, że jednak mój organizm jest już tak czuły na jakiekolwiek opio (przez kilka lat miałem dużo skrętów, odstawek i powrotów i znowu skrętów, itd a potem przerwa 6 miesięcy), że nawet jednorazowe wypicie przepłuczki, czy nawet wzięcie większej dawki kodeiny powoduje mini-skręt co niestety wyklucza w moim przypadku grzanie na sportowo, więc teraz jak już się w to pakuje to od razu w ciąg.
Ze stymulantami jest tak samo. Tzn raz przesadzisz to już lipa : P
Rejestracja: 2016
  • 904 / 126 / 0

Ja lubie sobie tak piatego, szostego dnia skreta domowego przywalic cokolwiek, mega rozkosz i zawsze mi to pomaga. Ale jak wyzej, sami znamy sie najlepiej.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 204 / 2

Minęło z pół roku od napisania tamtego postu, a mi się zupełnie zmieniły priorytety i jednak wróciłem do grzania raz w miesiącu i wystrzegam się ciągów. %-D Ale jednak dużo lepiej się czuję niż w zeszłym roku jak uskuteczniałem opio całymi tygodniami. No i więcej kasy w portfelu zostaje.
Rejestracja: 2016
  • 119 / 4 / 0

A jak myslicie biorac 500mg kody oral co by dawalo 50 majki oral to biorac przez 5 dni i na weekend przerwa 2 dni to mozna dostac skreta na te dwa dni? Bo widze, ze wy to po cwiarze helu na dzien ladujecie to duzo mocniej
Rejestracja: 2013
  • 656 / 52 / 0

W sensie chciałbyś zacząć brać, robić to 5 dni i przestać? Jeśli tak to nic Ci nie będzie, musiałbyś mieć niezły staż żeby od tego się nabawić skręta
Jeśli chodzi Ci o kontynuowanie ciągu to zmiana substancji nie ma aż takiego znaczenia i kto wie, może będziesz miał jakieś objawy.
Rejestracja: 2016
  • 119 / 4 / 0

Wlasnie chodzi mi o jazde w takim systemie rok czy dwa
Rejestracja: 2018
  • 511 / 94 / 0

takim systemem to sie koncertowo wpierdolisz w trzy miesiące, te dwa dni przerwy nic nie dadzą
Rejestracja: 2017
  • 1911 / 328 / 2

@WillBeP tak jak wyżej, nie ma szans, że za długo utrzymasz ten "system", zaraz znajdzie się wymówka "przecież sobota to każdy ćpa i pije więc dajemy", następny dzień "niedziela, zamułka, trzeba się zrelaksować, jedziemy" i tyle.

A w teorii to niby okej, ale co by nie było, nie bój się fizycznego skręta od kodeiny, raz że to temat o majce/herze, a dwa od braku kody Cię fizycznie nie powykręca jakoś mocno fizycznie. Najgorzej będzie natomiast z psychiką, ta będzie rozbita i tutaj jest największy problem w przypadku kodeiny.
Posty: 486 Strona 46 z 49
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 1073 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości