Fetka przestaje działać

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 77 / 19 / 0

odpowiedź jest prosta - zażywany przez Ciebie proszek nie jest amfetaminą
  • 21 / 5 / 0

Nie wiem co Ty bierzesz, ale jeżeli w ogóle jest w tym amfetamina, to są jej tam śladowe ilości. Ogarnij sobie testy ze strony SINu (https://shop.sin.org.pl/) i sobie sprawdzaj co kupujesz. Ja od pół roku wspomagam się fetą na studiach (praktycznie dzień w dzień więc jakąś tam tolerkę mogłam sobie zrobić) i żeby poprawić sobie koncentrację, ale się nie porobić, wystarcza mi... 70mg dziennie! W porywach do 100. 400mg dziennie na początku to jest jakaś paranoja, od tego powinnaś biegać po ścianach i suficie, a Ty piszesz, że "zaczynało się delikatnie". Odstaw ten syf, korzyści ewidentnie żadnych nie masz z jego wciągania, a nie dość, że możesz sobie rozwalić zdrowie, to wywalasz w błoto mnóstwo kasy.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Przyniósł kokainę do przedszkola. Zatrzymano bliskich 5-latka

Policja zatrzymała dwie dorosłe osoby, które mogły podrzucić narkotyki 5-letniemu chłopcu. Sprawa wyszła na jaw, gdy torebkę z białym proszkiem zauważyła jedna z przedszkolanek.
  • 1015 / 248 / 0

Testy kolorometryczne z sinu są dość czułe, nawet jak jest 1% amfetaminy w proszku to powinny go wykryć i się zabarwić. Nawet mniej, biorąc pod uwagę, że ehrlich wykrywa kilka mikrogramów LSD i barwi się na fioletowo...
  • 21 / 5 / 0

To prawda, ale jeżeli jest tam jakiś syf, to jest szansa, że też da on jakiś kolor, a wtedy będzie można jednoznacznie stwierdzić, że nie jest to czysty produkt.
  • 1015 / 248 / 0

Niekoniecznie, wypełniacze takie jak laktoza, kreatyna, kofeina raczej nie dają pozytywnych reakcji. Lepiej przemyć bezwodnym, osuszonym acetonem.
  • 186 / 28 / 0

Witam, powiem wam, ze ostatnio walilem taką różowatą, ale to tak jebało jak palone opony hmm bardziej taki plastik jakby..ale reasumujac poczesało jak trzeba wiec zbytnio sie tym nie przejąłem tym zjebanym smrodem heh..//
  • 74 / 7 / 0

@up po prostu to futer z syfami powstającymi w procesie produkcji. Do tego zapach m.in. nieodparowanych rozpuszczalników. Koniec końców poczesze, bo zawiera prąd %-D Tylko, że po takich efekty "zwałowe" są mocniejsze.
  • 0 / / 0

08 maja 2019SoulTrance pisze:
ona ma 15-16 lat i jej problemem jest to "że feta już nie działa jak kiedyś"...
jedyna rada jaką ona powinna tu dostać to, żeby zmieniła hobby jak nie chce w wieku 20 lat wrakiem
Aktualnie prawie 18 ale co fakt to fakt 😆

--------------

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi fetą to to na pewno nie było wiec już leci 2 tydzień przerwy od tego gowna bo faktycznie pieniądze tylko w błoto wydawane ostatnio kupiłam sobie 0,5 z innego źródła i od razu było czuć przyjemny efekcik fetki wiec problem rozwiązany , nad tymi testami na pewno pomyśle bo wydają się być niezłym pomysłem na zaoszczędzenie kupy pieniędzy wydawanych wczesniej na nic wiec jeszcze raz wielkie dzięki 😊

Scalono. taurinnn
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata