Fetka przestaje działać

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 18 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2015
  • 93 / 25 / 0

odpowiedź jest prosta - zażywany przez Ciebie proszek nie jest amfetaminą
Rejestracja: 2019
  • 37 / 12 / 0

Nie wiem co Ty bierzesz, ale jeżeli w ogóle jest w tym amfetamina, to są jej tam śladowe ilości. Ogarnij sobie testy ze strony SINu (https://shop.sin.org.pl/) i sobie sprawdzaj co kupujesz. Ja od pół roku wspomagam się fetą na studiach (praktycznie dzień w dzień więc jakąś tam tolerkę mogłam sobie zrobić) i żeby poprawić sobie koncentrację, ale się nie porobić, wystarcza mi... 70mg dziennie! W porywach do 100. 400mg dziennie na początku to jest jakaś paranoja, od tego powinnaś biegać po ścianach i suficie, a Ty piszesz, że "zaczynało się delikatnie". Odstaw ten syf, korzyści ewidentnie żadnych nie masz z jego wciągania, a nie dość, że możesz sobie rozwalić zdrowie, to wywalasz w błoto mnóstwo kasy.

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Handlarz dopalaczami oskarżony o podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry

Śledczy skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko znanemu handlarzowi dopalaczami Janowi S. - poinformowała Prokuratura Krajowa. Mężczyzna jest oskarżony o m.in. podżeganie do zabójstwa Zbigniewa Ziobry, prokuratora i policjantów, którzy rozbili grupę handlującą dopalaczami.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 275 / 2

Testy kolorometryczne z sinu są dość czułe, nawet jak jest 1% amfetaminy w proszku to powinny go wykryć i się zabarwić. Nawet mniej, biorąc pod uwagę, że ehrlich wykrywa kilka mikrogramów LSD i barwi się na fioletowo...
Rejestracja: 2019
  • 37 / 12 / 0

To prawda, ale jeżeli jest tam jakiś syf, to jest szansa, że też da on jakiś kolor, a wtedy będzie można jednoznacznie stwierdzić, że nie jest to czysty produkt.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 949 / 275 / 2

Niekoniecznie, wypełniacze takie jak laktoza, kreatyna, kofeina raczej nie dają pozytywnych reakcji. Lepiej przemyć bezwodnym, osuszonym acetonem.
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
  • 275 / 40 / 0

Witam, powiem wam, ze ostatnio walilem taką różowatą, ale to tak jebało jak palone opony hmm bardziej taki plastik jakby..ale reasumujac poczesało jak trzeba wiec zbytnio sie tym nie przejąłem tym zjebanym smrodem heh..//
Rejestracja: 2019
  • 72 / 7 / 0

@up po prostu to futer z syfami powstającymi w procesie produkcji. Do tego zapach m.in. nieodparowanych rozpuszczalników. Koniec końców poczesze, bo zawiera prąd %-D Tylko, że po takich efekty "zwałowe" są mocniejsze.
Rejestracja: 2019
  • 0 / / 0

08 maja 2019SoulTrance pisze:
ona ma 15-16 lat i jej problemem jest to "że feta już nie działa jak kiedyś"...
jedyna rada jaką ona powinna tu dostać to, żeby zmieniła hobby jak nie chce w wieku 20 lat wrakiem
Aktualnie prawie 18 ale co fakt to fakt 😆

--------------

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi fetą to to na pewno nie było wiec już leci 2 tydzień przerwy od tego gowna bo faktycznie pieniądze tylko w błoto wydawane ostatnio kupiłam sobie 0,5 z innego źródła i od razu było czuć przyjemny efekcik fetki wiec problem rozwiązany , nad tymi testami na pewno pomyśle bo wydają się być niezłym pomysłem na zaoszczędzenie kupy pieniędzy wydawanych wczesniej na nic wiec jeszcze raz wielkie dzięki 😊

Scalono. taurinnn
Posty: 18 Strona 2 z 2
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości