Sceletium tortuosum (kanna)

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Czy uważasz ,że Kanna działa?

50%
1.TAK
2
25%
2.NIE
1
25%
3.W miksach
1

Liczba głosów: 4

• 150 / 28 / 0

Kanna wg mnie najlepiej działa wciągana, dobrze połączyć ją z kofeiną. Wtedy daje na prawdę przyjemne efekty
  • 758 / 150 / 2

Dla mnie to chujowe strasznie jest. Małe, duże kreski bez znaczenia. Za każdym razem słabo mi się robi i taki jakby rozleniwiony jestem. Tylko czekam aż zejdzie.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

Sycylia refunduje medyczną marihuanę

Lek będzie dostępny bezpłatnie dla osób cierpiących na przewlekłe bóle, bóle neuropatyczne oraz spastyczność wynikającą ze stwardnienia rozsianego, leczących się w publicznych ośrodkach zdrowia.
  • 189 / 7 / 0

Czy odwar np 10 min na wrzątku z 2g kanny da odczuwalne efekty?
  • 700 / 158 / 0

^ Raczej tak. Wczoraj dodałem sobie do herbaty około 1g suszonego ziela kanny z własnej zeszłorocznej uprawy i poczułem wyraźne działanie.
  • 138 / 6 / 0

19 marca 2019Fatmorgan pisze:
powiem tak - przy dalszym paleniu wraz z marihuaną rzeczywiście czuć zmianę charakteru fazy po zielsku
mimo, wszystko nie jest to nic specjalnie ciekwego
jak na tą chwilę nie polecam - nawet dym nie jest specjalnie smaczny
to gówno działa i to mocno jak pisałem wyżej ekstrakt x50 z holednerskiego smartshopu (więc raczej bez domieszek) wystrzela bardzo , jedyna kwestia taka że to działanie wybitnie mi nie odpowiada :) ale to kwestia osobnicza wielu moich znajomych też tak ma , ale mają identyczny gust co do narkotyków . Zwiększ dawkę , to jest jedyna kwestia .
  • 217 / 35 / 0

Czy kanna jest nadal legalna? Nie mogę nigdzie jej znaleźć.
  • 277 / 59 / 0

Jest legalna, łatwo ją znaleźć.

-----------------

2:1 przed chwilą znalezione, co pół roku leżało w worku straciło na zapachu (i dobrze bo jest chujowy) ale na mocy chyba nie. 3 szczury w +- 40 minut, dwa pierwsze małe na próbę, trzeci porządny działają wyraźnie. Nie wiem jak to do końca określić ale na pewno nie jestem w 100% trzeźwy.

Scalono

Sniff pół godziny przed paleniem - typowa kanna, lekka euforia, przyjemne dreszczyki.
Drugi sniff też pół godziny po paleniu - efekty kanna plus marihuanowe ujebanie z tą różnicą że bez otępienia. Aha, no i gastro dobrze gasi.

Scalono. taurinnn
  • 2008 / 1168 / 34

Kanna dobrze działa z:
kofeina
efedryna
Kakao
Zielona herbata
Zeń szeniem.
  • 23 / / 0

Hot Rail ze 100mg 2:1 wziętych około 10 rano przy peaku 2g phenibuta konkretnie posmyrało, czułem dopamine jak na wjeździe ulubionego "rybackiego" sortu amph.
  • 139 / 15 / 5

Kanne wspominam bardzo mile.
Silne ekstrakty z holenderskich smartshopów w Nijmegen testowane kilka miesięcy temu w dużych dawkach działały wybornie, jednak cenowo to dramat.
Powtórze bo warto - kanna ekstrakty najlepiej sniff z uwagi na potrzebną mniejszą dawke skuteczną i specyficzny efekt przy wchłanianiu przez śluzówki. Per oral dawka musi być znacznie większa ale efekty utrzymują się o wiele dłużej.
Idealna do miksów jako wypełniacz jointów jeśli jest w postaci sfermentowanego ziela.
Ekstrakty znakomicie sprawdzają się z psychodelikami(słaby SRI)
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 796 uczestników Wejdź na czata