Sałata jadowita / sałata kompasowa

Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, GABA, Opioidy

• 2761 / 293 / 0

Polski susz sprzedawany w zielarskich nie działa
zresztą tak jak Sałata jadowita w ogóle
  • 1 / / 0

:yay: Zebrałem ze 3 roślinki i zebrałem z nich mleczko nacinając łodyżkę co mniej więcej centymetr oraz w miejscu gdzie są liście i całym zebranym mleczkiem nasączyłem szluga. Faza po tym była jak po joincie z połowy mj. Jak ktoś ma zastój na ośce z ziołem polecam :D

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

W Kolorado na produktach z konopi będą ostrzeżenia dla kobiet w ciąży…

Wciąż nie dowiedziono, że marihuana jest bezpieczna dla kobiet w ciąży, ponieważ nie znane są jej efekty dla niemowląt, które są jeszcze w brzuchu matki.
  • 93 / 7 / 0

ponacinałem z 3 roślinki i zebrałem suche mleczko wielkości główki od zapałki, spaliłem w lufie. W smaku jak kozia dupa, ale lekkie opiatowe ciepełko.
  • 36 / 2 / 0

Witam :) Wie ktoś może, czy pogoda ma istotny wpływ na zawartość pożądanych substancji w roślinkach? Lepiej zbierać po ulewach czy po suszy?
  • 256 / 16 / 0

50g suszu to z ilu roślin może być? Zastanawiałem się, czy zrobić odwar jak by kupić ale chyba nie ma sensu po tym co tu czytam, z tego co widzę gotowego ekstraktu nikt nie sprzedaje w Polsce na dzień dzisiejszy już.
  • 36 / 2 / 0

2 razy paliłem wysuszone mleczko z jakichś 4 roślin i nic nie poczułem, btw wie ktoś dlaczego wszędzie mówi się, że mleczko należy najpierw wysuszyć? Sałata zadziałała na mnie raz - bardzo delikatne zmiany percepcyjne po wzięciu do ust trochę świeżego soku (nie połykałem przez jakiś czas, myślę że substancje aktywne wchłonęły się przez błony w jamie ustnej).
Wróć do „Depresanty naturalne”
Na czacie siedzi 625 uczestników Wejdź na czata