Hydroksyzyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 638 Strona 64 z 64
Rejestracja: 2018
  • 12 / 1 / 0


Hydro do mj jak najbardziej, tylko nie powyżej 80mg, żeby nie deptało powiek
Rejestracja: 2018
  • 367 / 42 / 0


Nie, one bardziej działają jak neuro czyli zmniejszają fazę.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Ścieki doniosą na narkomana

W Stanach Zjednoczonych powstał startup produkujący urządzenie do analizy ekskrementów w sieciach kanalizacyjnych. Na ich podstawie można dowiedzieć się czy lokalna społeczność ma problemy z narkotykami.
Rejestracja: 2009
  • 386 / 17 / 0


Dostałem je na sen od lekarza rodzinnego. Zerowa tolerancja na jakiekolwiek leki nasenne takie czy też benzo. Pierwsza tabletka 10 mg na sen podziałała świetnie. Po 3 dniach taka sama dawka już nie zadziałała. Kolejnego dzisiejszego dnia 20 mg popite piwem i nadal nie potrafię zasnąć pisząc ten post. Nie ma co wrzucać większej ilości i wstawać skołowany na drugi dzień. Zresztą jak usłyszałem w aptece cenę tego, to już wiedziałem że dupy to nie urywa. Wrzucane na trzeźwo, nie na żadnych zjazdach.
Rejestracja: 2015
  • 405 / 58 / 0


Po znalezieniu alprazolamu który kiedyś od kogoś dostałem postanowiłem przetestować go na bardzo silne stany lękowe które mam wśrod ludzi tak że dosłownie pot ścieka mi po plecach na poślady i wziąłem dawke 0,25mg. No działanie idealne, zero zamuły jedynie całkowicie stres i lęk zniknął i byłem u lekarza postanowiłem wziąć sobie jedno opakowanie na takie doraźne branie (nie nadużywam tego i nie miałem zamiaru, jedynie w potrzebie) i powiedziałem że brałem i że spisywał się doskonale to dostałem hydroksyzyne 10mg i nie wiem czy to się różni właściwie jakimkolwiek działaniem od leków bez recepty ziołowych z apteki bo wziąłem na raz 50mg i jedna wielka chujnia. Nie wiem po co to jest na recepte nawet, ahh szkoda gadać
Rejestracja: 2010
  • 4102 / 508 / 11


Uważam, że hydroksyzyna powinna być sprzedawana bez recepty.
Takie pseudo benzo, nieuzależniające.
Wielu ludziom by pomogło uniknąć uzależnienia od benzodiazepin.
Jestem za. Piszmy petycję do ministerstwa zdrowia.
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 706 / 0


@EvilDead
hydroksyzyna jest dobra jak zaczynamy pierwszy pobyt w szpitalu psychiatrycznym, wcześniej nie biorąc żadnych leków na uspokojenie.Połączone z neuroleptykiem zamula ostro i usypia bardzo dobrze.Kiedy mamy już jakiś staż hydroksyzyna gówno pomoże.
Jedynie zostaje do podbijania kody, ot co jeden plus.
Rejestracja: 2018
  • 956 / 131 / 0


Bo to nie ma działania psychoaktywnego tylko uspokajające, może nas wyciszyć jak jest jakiś niepokój, rozkojarzenie etc. Oczywiście to nie jest mocny lek siekiera na schizofrenię i jest jakaś granica działania, jak jesteśmy spokojni to jak możemy być bardziej spokojni? to jest myślenie typowe dla dragów których kumulacja powoduje wzrost mocy działania. Ja jem od 2 do 4 tabletek 25mg razem z ziołami i dopiero wtedy czuję osobne działanie hydroxyzyny. Jak nic nas nie boli, to jak ma nas bardziej nie boleć?
Rejestracja: 2019
  • 17 / / 0


Hejka, czy ktoś z was ma moze wrażenie, ze hydro w zależności od firmy działa inaczej?

Przez pomyłkę zamiast hydroxyzyny VP kupiłam ta z Adamedu. Wzielam dzis 50mg wieczorem zeby ogarnąć glowe, jakos moze zasnac i dziwnie zadziałało. Niepokój nie zniknal, senność jest, boli mnie głowa, kompletnie wyzerowało mi mysli (🙏🏻) i jestem rozkojarzona w rozmowie. VP z kolei w tej samej dawce działa uspokajająco troszke, senność i ten ból głowy niestety. Raczej tu duzo mi robiło jakies psychologiczne podejście, bo często i tak kończyło sie na benzo.

Czy ktoś moze miał podobne doświadczenia? Czy to tylko jakies moje pojebanie?

Pozdrowki
Posty: 638 Strona 64 z 64
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości