Ekstrakcja

Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 57 / 3 / 2

Przed chwilą machnąłem ekstrakcje z 3 saszetek.
Wsypałem do szklanki, zalałem 75ml wody (3 kieliszki po 25ml), wymieszałem do rozpuszczenia soli i przefiltrowałem przez chusteczkę.
Wyszło tego bardzo mało (objętościowo podobnie to tabletki kaszlodynu) i na pewno nie było to ok. 1.5g benzy więc stwierdziłem, że pewnie przerwała się chusteczka i wszystko chuj strzelił.
Przefiltrowałem jeszcze raz roztwór, ale nic na chusteczce nie zostało, więc zrobiłem jeszcze dwie saszetki (analogicznie j.w. tyle, że 50ml wody) i tym razem wyszło tego baaardzo dużo, spokojnie z 2g (na pewno zostało trochę soli bo widać kryształki).
Ktoś mi wytłumaczy co tu się odjebało?
  • 1 / / 0

A czy zamiast wody mozna uzyc jakiegos innego rozpuszczalnika? Napewno... Takiego, dzieki ktoremu uzuskamy czysta benze, bez soli i bez strat benzy? Tylko jakiego??? Czy ktos moze wie?

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

13-latek kupił ciastka z marihuaną. Aresztowano 3 osoby

Trzy osoby usłyszały zarzuty po tym, jak 13-letni chłopiec nabył w Lawrence w stanie Massachusetts ciastka z marihuaną.
  • 3077 / 213 / 0

Jest chyba jeszcze ekstrakcja spirytusemw którym rozpuszcza się benza, ale nie sól.
Wróć do „Benzydamina”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata