Pieczenie oczu po fecie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 581 / 80 / 6

05 czerwca 2015nosownik pisze:
jak nosem walisz i masz juz dobrze wyniszczony to nie dosc ze idzie ci prosto w pluca to i w oczy jak walne longa 15 min mam oczy rozowe
A na to często 'pomaga' poeksperymentowanie z różnymi położeniami języka na górnym podniebieniu i kątami przyłożenia zwiji. Wiem, że niektórzy złapią się za głowę, bo oczywistość, ale nie dla wszystkich, okazuje się. Pomaga w cudzysłowie, bo tylko nastawiamy tą jeszcze nie przerytą część nosa na przeżarcie. No ale o to nam chodzi.
  • 228 / 110 / 0

Jak się nie śpi i oczy nie odpoczywają to jak można się dziwić, że szczypią normalna rzecz.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Kokaina warta 165 mln dolarów na pokładzie. Służby przejęły narkotykową łódź podwodną

Amerykańska straż wybrzeża przejęła łódź podwodną, która przewoziła ponad pięć ton kokainy wartej ok. 165 milionów dolarów – podaje CNN.
  • 983 / 140 / 0

Ja kiedyś wtarłem sobie bardzo niewielką ilość amfetaminy w dołki łzowe w oczach, nie uszkodziło mi to wzroku i nie mam problemów z widzeniem. Ale nie polecam w żadnym wypadku.
  • 2009 / 365 / 154

U mnie pieczenie oczu po stimach to po prostu wynik światłowstrętu; jak jestem w ciemnym pomieszczeniu, to mnie nie pieką.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata