Alprazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 8052 Strona 519 z 806
Rejestracja: 2017
  • 507 / 46 / 0

Powiem tak, drugi dzien z rzedu biore alpre (wczoraj 3mg ,a dzis 4 i wlasnie jestem na peaku. Nuda) wolalbym czuc przewage alpry. Zjem 4mg i 100mg kody i zobaczymy co sie stanie:D
Rejestracja: 2009
  • 232 / 16 / 0

alpra moim zdaniem spłyca działanie opio a nawet momentami wyłącza, chyba że naprawdę małe dawki w stylu 0,25 mg ale z drugiej strony po co takie małe dawki w ogóle brać rekreacyjnie

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Samolot z narkotykami rozbił się podczas startu. Wszystko przez “chciwość” przemytników

Do zdarzenia doszło w Papui-Nowej Gwinei. Rozbicie maszyny pozwoliło policji na zlikwidowanie grupy przestępczej z Melbourne.
Rejestracja: 2017
  • 1918 / 331 / 2

Co do mieszania alpry z kodą, to trzeba wziąć pod uwagę swoją tolerkę na obie substancje i to, jaki efekt chcemy uzyskac. Jeśli chcemy tylko podbić opio, to naprawdę minimalne dawki alpry bo j/w przebija się przez opio, alpra to mocne benzo.

Przykładowo; dla osoby bez tolerki na benzo i z tolerką na 300 mg kody wystarczy max 0,5 mg alpry. Wszystko trzeba dopasować do siebie, pewnie metodą prób i błędów żeby się wstrzelić w stan jakiego oczekujemy. A że opio zastępują benzo, no opio mają działanie przeciwlękowe/antydepresyjne, więc benzowraki mogą się łatwo władować w opio.
Rejestracja: 2018
  • 2435 / 538 / 155

I odwrotnie - opiowraki mogą z łatwością władować się w benzo. Podbijają opio, mocno. Przykładowo ja na benzo mam małą tolerkę. Dawka 250 mg majki i.v. w połączeniu z 0,75 mg alpry, 50 mg dimenhydrynatu i 50 mg kwetiapiny okazała się dla mnie być takim combo, że zrobiłam się sina na gębie, źrenice jak szpilki, tętno trochę ponad 40, a potem zasnęłam. Obyło się bez szpitala, ale porobiło mnie tak, że kimałam 16h... A tolerancję na opio mam dużą. Więc radzę 100 razy przemyśleć, zanim połączycie benzo (zwłaszcza te silne jak np. alpra) z opio. Przypominam, że grozi to depresją oddechową. Musisz dobrze znać reakcję i tolerancję swojego organizmu na obie te substancje.
Rejestracja: 2018
  • 91 / 5 / 0

Cześć, mam pytanie do osób które przyjmowały alprazolam przez okres kilku miesięcy. Na początku przyjmowałem xanax doraźnie w dawce 1mg przez ok 2 miesiące. Potem zaczęło się zwiększanie dawki aż osiągnąłem dawkę ok 7mg dziennie. Ten stan utrzymywał się ok miesiąc z kawałkiem, potem trafiłem na odwyk. Obecnie nie przyjmuje xanaxu już od jakiegoś miesiąca. Ile czasu potrzeba aby zredukować tolerancję?
Rejestracja: 2017
  • 924 / 425 / 0

Z takiej wysokiej dawki to minimum pół roku. Ale każdy organizm jest inny, może spaść szybciej/wolniej. Mi np wystarcza około miesiąca z hakiem żeby zejść z 2 mg na 0,5 mg, tak więc możesz po 3 miesiącach spróbować przyjąć ten 1 mg i obczaić efekty. Jeśli będą marne - wiadomo, dalsza absta.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 19 / 0

Odnośnie zamienników- odnoszę wrażenie (z tego co widzę, jak większość)- że nie ma absolutnie żadnej różnicy, poza marką.
Dzisiaj nabyłem alprox 1 mg (18.99 zł vs ok. 50 zł xanax !), w gustownym słoiczku, opakowaniu moim zdaniem ładniejszym niż oryginalny xanax.
Właśnie mi się ładują 2 mg, nie odczuwam żadnej różnicy przy generykach/ xanie, poza ceną (a ta jest już wyraźna). No i poza fajnym opakowaniem ^_^
alprox1mg.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Rejestracja: 2018
  • 2855 / 1163 / 1

15 października 2018klemcio97 pisze:
Cześć, mam pytanie do osób które przyjmowały alprazolam przez okres kilku miesięcy. Na początku przyjmowałem xanax doraźnie w dawce 1mg przez ok 2 miesiące. Potem zaczęło się zwiększanie dawki aż osiągnąłem dawkę ok 7mg dziennie. Ten stan utrzymywał się ok miesiąc z kawałkiem, potem trafiłem na odwyk. Obecnie nie przyjmuje xanaxu już od jakiegoś miesiąca. Ile czasu potrzeba aby zredukować tolerancję?
Nie powinieneś ponownie wracać do tego leku. Ma na Ciebie wyraźne działanie uzależniające. Wspaniale, że udało Ci się odstawić na detoksie. Jednak każdy kolejny powrót do przyjmowania będzie trudniejszy do odstawienia. Staraj się trzymać jak najdalej od benzo.
natomiast co do meritum pytania, to okres pomiędzy 6 a 12 miesiącami byłby wg mnie właściwszy, dla wyzerowania tolerancji. (choć widziałem przypadki w których ludzie po 2-3miechach wracali jak dziewice do dawki 0,5mg i działało jak za pierwszym razem. ) Niestety tolerancja błyskawicznie wróci. Zostaniesz tylko z uzależnieniem na wysokich dawkach i kolejną koniecznością detoksu.
Rejestracja: 2014
  • 8868 / 1203 / 0

Mi tolerancja po 5 latach abstynencji spadła dokładnie do poziomu dziewicy. Powiem więcej - 0.5 mg zwaliło mnie z nóg. Wprawdzie byłem wyczerpany bieganiem 3 dni z rzędu (łącznie ponad 30 km) i zajarałem MJ 10 minut po wzięciu Afobamu, ale czegoś takiego się nie spodziewałem... Przez ok 1.5 - 2 h nie byłem zdolny usiedzieć nie zasypiając. Zasypiałem i budziłem się co kilka (naście) minut. Z jednej strony było przyjemnie, ale z drugiej żałowałem, że zmarnowałem wieczór.
W szafie mam prawie całe opakowanie tego Afobamu (i 2 paczki Xanax'u), ale kolejnej próby zwyczajnie się boję. To już chyba nie dla mnie.
Rejestracja: 2017
  • 83 / 4 / 0

Wgl zazdroszcze dawkowania typu 3 mg alpry i 100 mg kody WOW mnie robi dopiero plus minus 500 mg kody. Alpra klepie juz od 1,5 dobrze jak dopije jakies piwka. I alpra tylko na podstawke bo na dorzutke to psuje całą fazę kodeinową <3
Posty: 8052 Strona 519 z 806
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości