Wysyłka narkotyków pocztą

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

Posty: 426 Strona 35 z 43
Rejestracja: 2016
  • 607 / 22 / 0

Wysyłka escitalopramu pocztą ze sprawdzeniem zawartości przejdzie? Mam wprost napisać, że to jest lek?
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 835 / 0

A jak z wysylka opio z polski do hiszpanii ? Nie zatrzymaja na granicy ? Nie bedzie problemow prawnych ?

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Warszawa: ponad 2,2 tys. testów na obecność alkoholu i narkotyków u kierowców autobusów

Od początku wzmożonych kontroli kierowców miejskich autobusów sprawdziliśmy trzeźwość u 1493 kierowców, a 786 zostało przebadanych na obecność narkotyków - przekazał w piątek rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że wszystkie wyniki były negatywne.
Rejestracja: 2016
  • 535 / 61 / 0

Oczywiście, że zatrzymają. Zawsze na granicy sprawdzają.
Ale klucz w tym, by paczka nie rzucała się w oczy, wyglądała jak każda zwykła, do tego zawartość odpowiednio schowana... mówić jak nie będę z jasnych względów.
Do tego nadawca jako jakaś firma zajmujacą się czymś (najlepiej aby się zgadzało z stealthem wewnątrz paczuchy) i ryzyko prawie zerowe.

Tylko głową trzeba ruszyć!
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 25 / / 0

Jaka szansa na przechwycenie bialej paczki z PL -> PL?
Rejestracja: 2018
  • 3 / / 0

Czy opcja wysyłki 2-3 blotterów LSD w paczce/liście niesie ze sobą jakąś możliwość przypału? Ewentualnie też myślałem nad paczkomatami.

 

Rejestracja: 2015
  • 1017 / 103 / 0

List wystarczy, sprawdzane wiele razy i działa. O zapach nie ma się co martwić.
Rejestracja: 2013
  • 216 / 1 / 0

Co w przypadku, kiedy paczka wewnątrzkrajowa spóźnia się dwa dni, stoi na werze, ja dostaję paranoi, zamawiałam nie do końca legal, ale nie pierwszy raz, zawsze było wszystko okej. Mieszkam z babcią, mamą, siostrą, kotem i psem. Mamy wpizdu rzeczy (szaf do ewentualnego przeszukania, musieliby tu chyba rok spędzić), nie mam nic nielegalnego, handlem też się nie zajmowałam nigdy. Ale gdyby nie daj boge to nie było niechlujstwo mojego weru (zdarza im się), to jakie sprzęty zabierają? Wszystkich? Łącznie z komórkami mamy, siostry i babci? Mama ma też laptopa. Nie ogarniam tego. Jeszcze ten durny żółty, jest przecież spore prawdopodobieństwo, że im się do baz dobrali i teraz będą węszyć po klientach (nic mojego nie przejęli, no ale...)
Rejestracja: 2018
  • 3034 / 1237 / 1

[mention]Lylas[/mention]
Jest kilka WeRów w kraju, które lecą w kulki. Wg mnie najgorzy podpoznański WER Komorniki. Jeszcze się nie zdarzyło żeby mimo ekspresu dostarczyli na czas... Zawsze 24h w dupę lub weekend. A, co do Twojej sprawy. Skoro zamawiasz na adres babci, mamy i kota, że o siostrze nie wspomnę, to nie dziw się, że masz schizy.
Rejestracja: 2017
  • 702 / 55 / 0

Lylas jak notorycznie zamawiasz cos nie do konca legal to nawet zasada prawdopodobienstwa czy tam przypadkowosci wskazuje na to ze w koncu bedzie cos nie tak.

a jak mocno panikujesz to moze warto zastanowic sie czy takie zamawianie jest dla ciebie hehe
Rejestracja: 2013
  • 216 / 1 / 0

Okej, byłam na porządnej schizie spowodowanej różnymi czynnikami, mój wer po prostu ostatnio strasznie zamula.
Posty: 426 Strona 35 z 43
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 1504 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość