Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.
ODPOWIEDZ
Posty: 1098 • Strona 89 z 110
  • 112 / 8 / 0
@Baguvix rozpuść w spirytusie, 200ml powinno starczyć i dawkuj strzykawką wg. 1ml-5mg substancji. Jest na forum temat co do dzielenia i przechowywania psychodelików.
  • 2202 / 369 / 0
Czy stosowanie per Dupa jest mocniejsze ? Działa tyle samo ?

Nigdy nie stosowałem żadnej substancji tą drogą podania.. zdrowy rozsądek mi podpowiada, żeby tego nie robić, ale jestem ciekawy jak to wygląda
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 69 / / 0
Zdarzyło się może komuś przetrzymać hometa jakieś 4-5 lat? Bezpieczne jest jedzenie tego? Wygląd taki sam jak na początku.
  • 112 / 8 / 0
Były wielokrotnie posty, że zdegradowane tryptaminy powodują duży bodyload i ciężkie badtripowe fazy. Ciężko stwierdzić czy dlatego, że faktycznie zmienił się ich skład, czy dlatego że użytkownicy byli od początku źle nastawieni.

Czy twój homet po takim czasie jest zdegradowany? Nie mam pojęcia, ale ja bym raczej tego nie żarł, choćby dlatego, że na rynku jest dużo ciekawych lizergamidów i nie warto ryzykować.


Sam mam trzyletnie kartony na jakiejś fenylce i jakoś mam ciągle opory przed wrzuceniem tego na ząb.
  • 2202 / 369 / 0
Ja bym spróbował małą dawke, ale pod warunkiem JEŚLI NIE JEST TRUJĄCE
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 69 / / 0
20 listopada 2017h4sher pisze:
Były wielokrotnie posty, że zdegradowane tryptaminy powodują duży bodyload i ciężkie badtripowe fazy.
A to nie chodziło o sytuację, w której zamieniały się wizualnie w takiego czarnego gluta? Pamiętam, że parę lat temu był taki problem z niektórymi sortami. A ten o którym mowa wygląda zupełnie normalnie.
20 listopada 2017OdwiertKorzenny pisze:
Ja bym spróbował małą dawke, ale pod warunkiem JEŚLI NIE JEST TRUJĄCE
Tego właśnie chciałbym się dowiedzieć przed spróbowaniem ;)
  • 2202 / 369 / 0
Uważajcie, jak macie jakiś niedoczyszczony stuff, albo jesteście wrażliwi
mój drugi trip na tym środku.
Ciężko opisać słowami, co czułem na tripie.. takie to było piękne.

Ale opisze bodyload.

Ciężki, okrutny bodyload, ciężkość na ciele, wazo.
Szum w uszach, ucisk na całym ciele, ciężki oddech, strach.
Grobowe zimno, drgawki.
Jedno uderzenie serca, powolne, dłuuugie, ciche.. jakby miało być tym ostatnim.
Słyszałem i czułem krew jak płynie po ciele, myślałem, że umieram.

Czy było warto ?
TAK


Bardzo silne narzędzie, potężny środek,
odwagi.
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 8 / / 0
Jak to jest z tolerką na Mahometa, jakie przerwy robić? Czy tak jak z kwasem odczekać 2 tygodnie czy można wrzucać już po kilku dniach? Jak wygląda z dorzucaniem w tamtym tyg miałem 5 peletek po 20mg wrzuciłem jedna body load był okropny a faza trochę słaba więc zdecydowałem wrzucić jeszcze jedna i jeszcze jedna i tak zjadłem 5. Wydaje mi się że tylko wydłuża tripa, nic więcej. Z tego niedostatku dorzuciłem jeszcze 2 kartony eth-lad i te tripy jak by się pokłóciły. Świat strasznie przyspieszył jak by na speed jacku był a wizualne z eth lada jak by były splycone tym Mahometem. Dodam że sort prawilny bo mieszkam w Holandii i kupuje od najlepszego vendora na rynku. Nie ma opcji o zamiennikach gdyż ho met jest tutaj legalny.
  • 2202 / 369 / 0
Mam pytanie,

czy jest możliwa śmierć od wazo przez 4-HO-MET'a ?
bo raz po dawce ~33 miałem takie wazo, że myślałem, że zejdę
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 2202 / 369 / 0
Bo mam zamiar przyjąć dużo większą dawkę, i obawiam się, że wazo może być większe

z tego co pamiętam leki na nadciśnienie pomagały chyba?? (coś typu: amlozek, porpril itp.)
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
ODPOWIEDZ
Posty: 1098 • Strona 89 z 110
Artykuły
Newsy
[img]
Rząd za, kantony przeciwko: Czy Szwajcaria zalegalizuje marihuanę?

Parlament federalny chce zdekryminalizować konopie indyjskie w Szwajcarii. Jednak już etap konsultacji pokazuje, że sprzeciw wobec projektu jest duży.

[img]
Irvin Rosenfeld: Człowiek, który wypalił 120 000 jointów od rządu USA

Wyobraź sobie, że co 25 dni listonosz puka do Twoich drzwi i wręcza Ci przesyłkę od rządu federalnego. W środku nie ma jednak pism z urzędu skarbowego, lecz metalowa puszka przypominająca opakowanie od kawy. Po jej otwarciu widzisz 300 starannie skręconych jointów.

[img]
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?

Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.