Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 646 • Strona 65 z 65
  • 32 / 3 / 0
Dewiantka pisze:
Który 2c ma najdłuższe działanie psychodeliczne, w tym dość długi peak? Znam tylko 2c-b (długość rozczarowuje, działanie wręcz przeciwnie) i 2c-p. Próbowałam 2c-e, ale jakoś niespecjalnie na mnie działało.
2c-g, nie mam pojęcia co to jest i gdzie to zdobyć - przy czym nie wiem czy chciałbym coś takiego w ogóle próbować.
Trafiłem na tego dwacka przypadkiem, przeglądając aplikację tripsit. Według opisu "A very very long acting drug of the 2c-x family"
Czas trwania: 15-35 godzin :-)
Uwaga! Użytkownik OctopusNebula nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 367 / 7 / 0
psy trance festiwal i 2 c g ma sens
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 104 / 8 / 15
Tylko skąd wytrzasnąć takie egzotyki jak 2C-G ale to też nielegalne
  • 414 / 46 / 0
Ostatnio przeglądając strony o krążkach, mianowicie o tych co miały zawierać 2C-B, natknąłem się na kilka wyjątków, które miały w sobie również 2c-h.

Ktoś wie skąd to się tam wzięło (efekt uboczny syntezy?) i czy może modyfikować (podbijać, osłabiać, wydłużać, cokolwiek) działanie samego 2cb???
5-HO-La La LaND
  • 702 / 53 / 0
2ch nie jest zbytnio aktywne ogólnie.
a 2cb robi sie z 2ch
  • 414 / 46 / 0
Spoko, dzięki za odpowiedź :)
5-HO-La La LaND
ODPOWIEDZ
Posty: 646 • Strona 65 z 65
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.