Dział zawierający fachową wymianę zdań na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga!
Dyskusje w działach Psychofarmakologia i Syntezy winny mieć charakter możliwie jak najbardziej ścisły i naukowy. W trosce o realizację tego celu posty wszystkich użytkowników muszą zostać zaakceptowane przez moderację.
Moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania/nieakceptowania postów, które nie spełniają powyższych założeń, nawet jeżeli są zgodne z regulaminem!
ODPOWIEDZ
Posty: 2608 • Strona 44 z 261
  • 1450 / 18 / 0
Gdzie naturalnie w większych ilościach występują prekursory dopaminy? Zostają tylko suplementy? Jeśli chodzi o serotoninę to stosuje 5-HTP, gorzkie kakao/gorzką czekoladę, ostatnio zajadam się dziennie 1-2 bananami(zawierają tryptofan).
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 1252 / 4 / 0
Mucuna pruriens jesli chodzi o l-dopę.

Prekursorem jest l-tyrozyna - wygoogluj.
z supli to n-acetylo-l-tyrozyna
  • 1450 / 18 / 0
astralny,

lepiej zainwestować w jakąś dobrej firmy n-acetylo tyrozynę np. OLIMP, Trec, czy w Mucuna pruriens? 3x po 400mg starczy? Jak stosujecie kakao? Ja to chyba źle robię, bo piję raz dziennie z 2 łyżeczek i słodzę miodem.
I przychodzi czas, że odurzanie się alkoholem przestaje być interesowne

Pamiętaj człowieku młody- NIE ĆPAJ Z POWODU MODY
  • 1252 / 4 / 0
tyrozyne to tylko w prochy sie oplaca kupowac, kapsy sa drogie.

Ja wrzucam minimum 500mg na raz nie wiem jak z wiekszymi dawkami. 4x dziennie spoko

Mucuna ma inny profil dzialania i lepsze jest stosowana doraznie, tyrozyna przeciwnie. Muccuna dodatkowo dziala na testosteron.
  • 330 / 1 / 0
Probuje uporzadkowac wiedze bo przekopuje sie przez Ahnedonie i Doping Mozgu.

MXE jest antagonista nACHr wiec wydaje sie ze ma efekty antykognitywny, ale jednoczesnie powoduje wyrzut ACh. EPH tez powoduje wyrzut ACh. Nie ma chyba sensu wiec stosowac MXE i EPH razem, a lepiej dorzucic cos na noradrenaline i adrenaline w takim razie, w odpowiedniej dawce oczywiscie?
JohnyHa pisze:
Brak dopaminy powoduje tylko anhedonie i brak motywacji. Zmęczenie i brak energii to niedobór noradrenaliny i adrenaliny.
EPH podbije dopamine i ACh.

Zeby podbic acetylocholine agonizujemy rowniez receptory nikotynowe np plastrami, ale jednoczesnie blokujemy je MXE. MXE coraz bardziej antagonizuje nAChr w efekcie czego trzeba je odstawic.

Hmm nie lepiej dorzucic cos na adrenaline i noradrenaline+EPH+nikotyna i odpowiednio dobrac dawki, odstawiac co jakis czas niz kombinowac z MXE?

Czym innym procz nikotyny mozna podbic ACh?

Czym latwo dostepnym (nie na recepte, legalnym) mozna podbic NA?
  • 158 / 6 / 0
czy geranium jest wlasciwe do "podbijania" neoadrenaliny?
  • 260 / 5 / 0
intrance pisze:
czy geranium jest wlasciwe do "podbijania" neoadrenaliny?
tak, dziala tak samo hujowo jak pseudoefka
  • 968 / 96 / 0
Re: Doping mózgu
Nieprzeczytany post autor: sem »
Mix:
- mała dawka LSD,
- SRRI lub SNRI ( srri może wywołać lenistwo i zmulenie tak wiec nieodzowny byłby pobudzacz nie uwalniający serotoniny, przy snri przejściowo mogą wystąpić lęki lub nieprzewidziane działania..)
- piracetam lub liście brahmi ( być może także ryvastygmina ale nie wiem jakie mogłyby wyskoczyć skutki uboczne w tym mixie ale moze być dobrze..),
- cały czas wysoka suplementacja witaminami i mikroelementami,
- wzmożona samokontrola ( szczególnie w wypadku ewentualnych zaburzeń pamięci),
- zbilansowana dieta.
-opcjonalnie benzo w razie konieczności.

Podobnie działałaby nieco większa dawka samego LSD,ale wiąże się to z przykrymi konsekwencjami wynikającymi z bardzo dużej podatności na sugestie ,stanami para-paranoicznymi wynikającymi z innego od typowego dla większości ludzi wzorca odczytu rzeczywistości ( nie psychoza) oraz przeładowaniem informacyjnym.

Przy odstawianiu należy się liczyć ze stanem otępiennym a nawet stanem zbliżonym do opętania (także w trakcie przyjmowania w wypadku samego LSD ) ze specyficznymi fenomenami ( ksenoglozja,błyski telepatyczne,ja-kierujące się głównie popędami ),zaburzeniami pamięci,derealizacją itp.Należy zatem stosować odpowiednie środki zaradcze podane niżej.

Tak więc przy mniejszej dawce LSD ryzyko znacznie się obniża.

Stabilizator nastroju niweluje ewentualne lęki i chroni przed utratą neuroprzekaźników, w wypadku zbytniego rozleniwienia serotoniną nie widzę innego wyjścia niż kofeina co jakiś czas.Chyba że znacie lepsze sposoby..

Piracetam powinien zniwelować problemy z pamięcią.

Prawdopobieństwo skurczów mięśni - dieta i suplementacja powinny je zniwelować , a nawet usunąć.

Nie polecam zbyt długo i zbyt często. Przy odstawianiu powoli schodzić z dawek najlepiej jeszcze przez pewien czas suplementować się antydepresantami i piracetamem.
Raczej dla wolnych zawodów.

Będę wdzięczny za pomoc w dopracowaniu formuły.
  • 3362 / 349 / 0
SSRI/SNRI zastap NDRI. LSD drogie. Mikroelementy z warzyw i owocow - zdrowa dieta. Benzo niepotrzebne.
  • 968 / 96 / 0
Re: Doping mózgu
Nieprzeczytany post autor: sem »
Właśnie w tym chodzi o to LSD reszta jest osłoną głównie.
Mikroelementy z warzyw nie zniwelują skurczów mięśniowych.
Dlaczego NDRI?
ODPOWIEDZ
Posty: 2608 • Strona 44 z 261
Artykuły
[img]
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru

Newsy
[img]
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów

Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.

[img]
Psychodeliki mogą odwracać zmiany neuroimmunologiczne wywołujące strach — nowe badania

Czy psychodeliki mogą być kluczem do leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych? Najnowsze badania sugerują, że ich rola sięga znacznie dalej niż zmiana percepcji. Naukowcy z Mass General Brigham odkryli, że psychodeliki mogą regulować interakcje pomiędzy układem odpornościowym a mózgiem. To przełom, który może odmienić podejście do leczenia depresji, lęku i chorób zapalnych.

[img]
Alkohol a rak: Każdy łyk może zwiększać ryzyko nowotworów

Alkohol jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju raka, odpowiedzialnym za około 100 tys. przypadków rocznie w USA. Naukowcy odkrywają coraz więcej mechanizmów, przez które alkohol uszkadza komórki i przyczynia się do powstawania guzów. Choć spożycie alkoholu jest powszechne, niewielu z nas zdaje sobie sprawę z powiązania między alkoholem a rakiem.