Szukam Cudownego zestawienia

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 9 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2007
 • 1 / / 0

Jestem tu nowa, nie pisałam nigdy na żadnym forum, nie bardzo wiem jak to się tu robi... Chciała bym radę od kogoś doświadczonego, mam taki problem ze jestem strasznie depresyjna osobą, mam paskudne lęki, koszmary senne i generalnie cięzko mi się pozbierać i funkcjonować a chodzenie po psychiatrach g..wno daje, jakieś smieszne antydepresanty mi przypisują, seronil, auris, coaxil, to nic nie daje a moze i daje ale nie doraźnie a ja chce pozbyć sie tych pieprzonych lęków i dostać energii do życia teraz. Próbowałam clono lub estazolam z amfą, chloroprothixen, dostałam to od kogoś ale nie poczułam się tak jak bym chciala a chciała bym czuć się SZCZęSLIWA ale zdolna do wykonywania codziennych czynności - podobno to mozliwe... będę wdzięczna za jakąś dopowiedź.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
 • 86 / 1 / 0

Zapal jointa, wypij Redbulla i łyknij Vigor.

W Afganistanie ćpanie nie ma w sobie nic z rozrywki. Heroina: zapomniana wojna Afganistanu

Pod mostem zbiera się cichy tłum. Szum rzeki Kabul i dźwięk odpalanych zapalniczek rozbrzmiewają echem pod niskim betonowym stropem. Czasem ciszę przerwie syk palnika, który rozgrzewa szklane lufy. Raz po raz woda zalewa wąski brzeg rzeki tworząc lepkie błoto; stęchłą mieszaninę ziemi, fekaliów i śmieci. Choć parę metrów wyżej jaskrawe promienie kwietniowego słońca rozpalają karki przechodniów, pod mostem widać tylko cienie.

List wysłany do więzienia nasączony narkotykami za 50 tysięcy złotych. Nadawcą kancelaria adwokacka

„Po wpłynięciu przesyłki do więzienia i potwierdzeniu przez skazanego, że jest jej adresatem, otwarto list, w którym ujawniono dwie niezapisane kartki papieru. Uwagę funkcjonariuszy zwróciły dziwne zacieki widoczne na kartkach” – poinformowała kpt. Katarzyna Idziorek.

 

Rejestracja: 2005
 • 462 / 3 / 0

Szukanie pomocy na depresje i stany lękowa na forum dla narkomanów, to trochę nie trafiony pomysł, spora część tu piszących doprowadziła się do stanu podobnego jak ty masz właśnie dzięki ćpaniu, więc odpuść sobie. Żadne benzo ani tym bardziej amfetamina Ci nie pomogą. Szczęście na co dzień powiadasz? To chyba heroina całkiem dobra by była, tylko to pyrrusowe zwycięstwo ;)

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
 • 377 / 6 / 0

narkotyki szczęścia nie dają!!!

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
 • 613 / 2 / 0

Kurwa ;] Feta na lęki ;]

:cheesy: :cheesy: :cheesy:

 

Rejestracja: 2005
 • 137 / 2 / 0

No co, zajebiste po niej są %-D

 

Rejestracja: 2006
 • 3490 / 34 / 0

Bierz swoje leki regularnie, w przepisanych przez lekarza dawkach. Po 2 - 3 tygodniach zobaczysz zmiany.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
 • 243 / 2 / 0

Myślę, że ona już bierze te leki dość długo i nawet przetestowała ich kilka.
Złotko, takiego szczęścia o jakim piszesz, nie osiągniesz biorąc narkotyki. Chyba, że psychodeliki z jakimś naprawdę doświadczonym osobnikiem, który pokierowałby twoja podróżą w taki sposób, ze znalazłabyś źródło swoich leków Ogólnie to dość ciężka sprawa, a w twoim stanie także dość ryzykowna. Ogólnie mam do takich metod mieszane uczucia...
Jeżeli masz chujowego psychiatrę, to go zmień, potrzebujesz terapii, żadne leki cię nie wyleczą, nawet jeśli pomogą na pewien czas, to kiedy je odstawisz najprawdopodobniej wszystkie problemy wrócą, jeżeli jeszcze do tego dodasz narkotyki (amfetamina, olaboga :scared: ) to po odstawieniu będzie jeszcze gorzej. Możesz też zapisać się do psychologa, ale jakiegoś dobrego, który będzie potrafił wyciągnąć wnioski z tego co do niego mówisz i którego powołaniem będzie pomaganie ludziom a nie zbijanie kasy.

myśl do zapamiętania: Zmiany, które szybko następują, zwykle bywają krótkotrwałe; o wiele trwalsze są efekty powolnego rozwoju.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
 • 62 / / 0

" Chyba, że psychodeliki z jakimś naprawdę doświadczonym osobnikiem, który pokierowałby twoja podróżą w taki sposób, ze znalazłabyś źródło swoich leków "

o kurwa rozpierdolilo mnie to hahaha nie no masakra. Idz do psychiatry :)
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1217 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: trupiwrak i 3 gości