Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Jestem tu nowa, nie pisałam nigdy na żadnym forum, nie bardzo wiem jak to się tu robi... Chciała bym radę od kogoś doświadczonego, mam taki problem ze jestem strasznie depresyjna osobą, mam paskudne lęki, koszmary senne i generalnie cięzko mi się pozbierać i funkcjonować a chodzenie po psychiatrach g..wno daje, jakieś smieszne antydepresanty mi przypisują, seronil, auris, coaxil, to nic nie daje a moze i daje ale nie doraźnie a ja chce pozbyć sie tych pieprzonych lęków i dostać energii do życia teraz. Próbowałam clono lub estazolam z amfą, chloroprothixen, dostałam to od kogoś ale nie poczułam się tak jak bym chciala a chciała bym czuć się SZCZęSLIWA ale zdolna do wykonywania codziennych czynności - podobno to mozliwe... będę wdzięczna za jakąś dopowiedź.
  • 86 / 5 / 0
Nieprzeczytany post autor: k00n »
Zapal jointa, wypij Redbulla i łyknij Vigor.
Uwaga! Użytkownik k00n nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 462 / 26 / 0
Nieprzeczytany post autor: humite »
Szukanie pomocy na depresje i stany lękowa na forum dla narkomanów, to trochę nie trafiony pomysł, spora część tu piszących doprowadziła się do stanu podobnego jak ty masz właśnie dzięki ćpaniu, więc odpuść sobie. Żadne benzo ani tym bardziej amfetamina Ci nie pomogą. Szczęście na co dzień powiadasz? To chyba heroina całkiem dobra by była, tylko to pyrrusowe zwycięstwo ;)
  • 377 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: gofel »
narkotyki szczęścia nie dają!!!
Uwaga! Użytkownik gofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 612 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bill »
Kurwa ;] Feta na lęki ;]

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
Uwaga! Użytkownik Bill nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 137 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: iwil »
No co, zajebiste po niej są %-D
  • 3490 / 56 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kurwik »
Bierz swoje leki regularnie, w przepisanych przez lekarza dawkach. Po 2 - 3 tygodniach zobaczysz zmiany.
Zrobić coś bez czegoś ale żeby było jak z tym czymś. To by dopiero było coś.

I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
  • 243 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Rodzynka »
Myślę, że ona już bierze te leki dość długo i nawet przetestowała ich kilka.
Złotko, takiego szczęścia o jakim piszesz, nie osiągniesz biorąc narkotyki. Chyba, że psychodeliki z jakimś naprawdę doświadczonym osobnikiem, który pokierowałby twoja podróżą w taki sposób, ze znalazłabyś źródło swoich leków Ogólnie to dość ciężka sprawa, a w twoim stanie także dość ryzykowna. Ogólnie mam do takich metod mieszane uczucia...
Jeżeli masz chujowego psychiatrę, to go zmień, potrzebujesz terapii, żadne leki cię nie wyleczą, nawet jeśli pomogą na pewien czas, to kiedy je odstawisz najprawdopodobniej wszystkie problemy wrócą, jeżeli jeszcze do tego dodasz narkotyki (amfetamina, olaboga :scared: ) to po odstawieniu będzie jeszcze gorzej. Możesz też zapisać się do psychologa, ale jakiegoś dobrego, który będzie potrafił wyciągnąć wnioski z tego co do niego mówisz i którego powołaniem będzie pomaganie ludziom a nie zbijanie kasy.

myśl do zapamiętania: Zmiany, które szybko następują, zwykle bywają krótkotrwałe; o wiele trwalsze są efekty powolnego rozwoju.
Uwaga! Użytkownik Rodzynka nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 62 / / 0
Nieprzeczytany post autor: LWPMJ »
" Chyba, że psychodeliki z jakimś naprawdę doświadczonym osobnikiem, który pokierowałby twoja podróżą w taki sposób, ze znalazłabyś źródło swoich leków "

o kurwa rozpierdolilo mnie to hahaha nie no masakra. Idz do psychiatry :)
Uwaga! Użytkownik LWPMJ nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Używanie marihuany zwiększa ryzyko wystąpienia chorób psychicznych u młodzieży

Używanie marihuany przez nastolatki i młodych dorosłych ma związek z wyższym ryzykiem wystąpienia u nich chorób psychicznych, zwłaszcza psychozy i choroby afektywnej dwubiegunowej – wynika z badania, które publikuje czasopismo „JAMA Health Forum”.

[img]
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?

W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.

[img]
CBŚP i Policja Ukrainy rozbiły międzynarodową siatkę producentów narkotyków syntetycznych

36 zlikwidowanych laboratoriów, setki przeszukań i tony zabezpieczonych substancji – to bilans skoordynowanej operacji przeprowadzonej przez Centralne Biuro Śledcze Policji oraz Policję Ukrainy przy wsparciu Europolu. To jedno z największych uderzeń w podziemie syntetycznych narkotyków w Europie Wschodniej.