N-acetylo-5-metoksytryptamina; 2-(5-metoksy-1H-indol-3-ilo)-N-acetyloetanoamina
Opis w książce Tryptamines I Have Known and Loved (EN)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Melatonina
Tak wiem dziwnie to brzmi :-) ale wczorajszej nocy chciałem szybko zasnąć bo dziś miałem bardzo ważny test. Wziąłem 3 tabletki melatoniny po 3mg. Jakież było moje zaskoczenie gdy zacząłem mieć OEVy jak po 2 lub 3 torbach benzy. O CEVach nawet nie wspominam bo byly jak na mocnej dawce DXM. Może ktoś jeszcze jest chętny wypróbować. Zastanawiam się czy tylko ja mam tak jebnięty organizm czy to naprawdę działa. Ps. mam 15 lat więc z melatonina u mnie w porządku a gdy dostarczyłem jej dość dużo to może dlatego mnie kopnęło.
Plusy z jazdy:
-OEVy i CEVy
Minusy:
-nie mogłem usnąć ;] (ach ta nasenna melatonina)
-bałem się niektórych OEVów
-dziwne uczucie ciała gdy leżysz i próbujesz usnąć ('czy ja jestem we śnie czy to tylko to coś')
-zero euforii
-dziwne uczucie jakbyś był kimś obcym w ciele(nie poznawałem swych rąk)
Nie wiem czy komuś nie narobiłem złudnych nadziei. Sprawdź i dopisz coś.
Powód: dodano strukturę, nazwę systematyczną i linki do Wikipedii oraz TiHKAL
Może masz jakąś ciekawą mutację i u ciebie melatonina metabolizuje się do jakiejś halucynogennej tryptaminy.
Jeśli to co piszesz jest prawdą to możliwe, że jesteś jednym na 100000. Gdyby to było powszechne działanie musieliby o tym napisać w skutkach ubocznych.
Albo masz jakąś "trefną" partię - produkt nieudanej syntezy :)
pharmindex.pl pisze: Działanie niepożądane
Rzadko występują]uczucie dezorientacji[/b], obniżenie temperatury ciała.
Rodzynka moze trafila chociaz sam nie testowałem melatoniny, tylko jak na dxm bylem.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
sama melatonina żadnych ciekawszych efektów u mnie nie powoduje. ale na sen dobrze robi :-p
shinok, możliwe, że takie mocne efekty wzięły się od benzy. Shit strasznie długo zostaje w organiźmie
No i nieśmiertelna sentencja :)
Know your Body - Know your Mind - Know your Substance - Know your Source
(5 mg syntetyczna)
PS. jak kupujecie melatoninę w aptece to bierzcie tylko syntetyczną bo naturalna jest uzyskiwana z szyszynek bydlęcych, może nie być oczyszczona dokładnie z białek, a więc potencjalnie mogłaby nawet zawierać wirusy!
shinok92 pisze: Jakież było moje zaskoczenie gdy zacząłem mieć OEVy[..] Zastanawiam się czy tylko ja mam tak jebnięty organizm czy to naprawdę działa.
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Grzyby halucynogenne zdumiały wszystkich. Są dziwniejsze niż myślimy
Psylocybina - substancja odpowiadająca za "magiczne" działanie niektórych grzybów - wyewoluowała niezależnie co najmniej dwa razy. Do takiego wniosku doszli naukowcy z Niemiec i Austrii, którzy opisali zaskakujące różnice biochemiczne między dwoma rodzajami grzybów wytwarzających ten sam związek.
Dyrektorka szkoły w powiecie łańcuckim podejrzana o utrudnianie śledztwa ws. narkotyków
Dyrektorka szkoły podstawowej z powiatu łańcuckiego zatrzymana przez policję. Śledczy podejrzewają ją o działania utrudniające postępowanie dotyczące grupy przestępczej handlującej narkotykami.
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
