Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
  • 158 / 2 / 0
Czy polskie powoje, zazwyczaj nie z rodzaju ipomoea lecz convolvulus, np. Convolvulus arvensis - powój polny, znany chyba wszystkim. Czy są halucynogenne ?
Na wiki piszą że nasiona są trujące.
  • 608 / 9 / 0
halucynogenne nie, lekko psychoaktywne tak.
zawierają kilka słabo działających alkaloidów tropanowych (tropina, pseudotropina, tropinon) i alkaloidy pirolizydynowe cuscohygrinę i hygrinę, które występują też w niewielkich ilościach w liściach koki.
efekty to lekkie zakręcenie, głupkowatość (jak to ktoś napisał 'silliness dominated the experience'. u mnie objawiło się to słowotokiem i wybuchami śmiechu), lekka euforia.
powyższe testy przeprowadzałem podczas długotrwałej konsumpcji mj i na pewno miało to wpływ, łączą się bardzo dobrze :-) zresztą imho nowe zioła o delikatnym działaniu najlepiej poznawać właśnie pod wpływem ziela.
jak to zwykle w przypadku ziółek, nie nastawiać się na miażdżącego tripa to i rozczarowania nie będzie. próbowałem tylko kwiatów i ich dotyczy to, co wyżej napisałem. z tego co pamiętam inne części rośliny mogą działać przeczyszczająco
  • 2244 / 23 / 0
Jest jednym ze składników mieszanek ziołowych działających przeczyszczająco. Kiedyś stosowano napar z powoju polnego do mycia włosów, leczenia ran, zaparć, regulacji miesiączki, to z medycyny ludowej.
  • 1387 / 2 / 0
Kwiaty suszyłeś? Może i głupie pytanie, ale wcale nie taka oczywista ta odpowiedź ;)
– Chodź. Czeka nas długa podróż.
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
  • 608 / 9 / 0
za pierwszym (i najfajniejszym, chociaż złożyło się też na to świetne S&S) zjadłem kilkanaście kwiatów prosto z rośliny, później paliłem suszone w połączeniu z mj i innymi roślinnymi wynalazkami. czas wybrać się na zbiory :-)
  • 2244 / 23 / 0
Wywar ze świeżych też daje radę.
  • 608 / 9 / 0
zmienia stan świadomości czy opróżnia jelita?
  • 2244 / 23 / 0
Zmienia w połączeniu, aczkolwiek nie mieszałem. Sam też daje radę ale fajerwerków nie oczekuj.
  • 2934 / 1592 / 35
lekka euforia i lekkie pobudzenie dotyczy to kwiatow rownież nasiona najwieksza mają ilosc działa w koncu blisko spokrewnione z powojami.
Narcotic trust tylko i wyłącznie. Wiadomo jebać polityków co od 1989r sprzedali Polskę i dalej komuchy rządzą i myślą, że ktoś dla nich będzie walczył o co, o jaki kraj jaką Polskę? Na świecie liczą się pieniądze
  • 21 / / 0
Kwiaty najlepiej zbierać jak nie będą jeszcze dobrze rozwinięte .
Suszymy i rozkoszujemy się działaniem😉
Osobiście wole w postaci naparu jednak jako dodatek do CBD też spoko.
Najlepiej w mixach działa.
Uwaga! Użytkownik TruthSeeker1150 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 11 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Terapeuta uzależnień: Zielsko ma konsekwencje w następnym pokoleniu

Na oczach Roberta Rutkowskiego, terapeuty uzależnień, zmieniła się rzeczywistość wokół substancji psychoaktywnych w Polsce. Ekspert opowiedział, co działo się za kulisami tej zmiany. - To miało swoją cenę, która mnie wtedy przeraziła - powiedział wprost.

[img]
Masowe ilości kokainy na masowcu. Kucharz w areszcie

Blisko pół tony kokainy o wysokiej czystości przejęły argentyńskie służby na masowcu Ceci w porcie rzecznym San Lorenzo. Do udziału w przemycie przyznał się okrętowy kucharz.

[img]
Medyczna marihuana długoterminowo poprawia jakość życia pacjentów

Australijscy medycy mówią, że pacjenci, którym przepisano medyczną marihuanę, mogli liczyć na poprawę ogólnej jakości życia związanej ze zdrowiem, a także zmniejszenie zmęczenia i zaburzeń snu przez okres jednego roku. Lęk, depresja, bezsenność i ból również ulegały osłabieniu.