Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
  • 581 / 77 / 0
"Urządzenia wykrywają kilka najpopularniejszych środków odurzających, takich jak marihuana, amfetamina czy LSD, i są jednorazowe." - źródło: https://hyperreal.info/news/policja-nar ... wszystkich
Uwaga! Użytkownik MrMagnificus jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4 / / 0
14 lipca 2017OdwiertKorzenny pisze:
Moge jechać spizgany szałwią po mieście ?
jak ujedziesz to pisze się na przejażdżkę %-D
nadarzynsk@exploit.im
  • 7 / 2 / 0
ten news jest z przed 10 lat...
teraz wygląda to trochę inaczej
  • 581 / 77 / 0
Co się zmieniło?
Uwaga! Użytkownik MrMagnificus jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2873 / 298 / 0
14 lipca 2017HaQu pisze:
Na LSD nie zrobią Ci testów, a poza tym z tego co się orientuje to jest nie do wykrycia już po kilku/kilkunastu godzinach od zarzucenia
a czy po kilku godzinach nie wystarczy spojrzeć się w oczy i zapytać o drogę do oświecenia?
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 2193 / 364 / 0
Te narkotesty to jak mają jakieś podejrzenia czy cos.. ? Czy tak poprostu na zwykłej kontroli, badają randomowo
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 581 / 77 / 0
Jak maja podejrzenie. Drogie sa te narkotesty, nie we wszystkich radiowozach je w ogole maja.
Standardowo przeprowadzane jest badanie alkomatem, narkotest wyciagaja jak cos jest z typem "nie tak".

No i w przypadku wypadku (z ofiarami, nie kolizji), ale to wiadomka, ze robią zawsze krew
Uwaga! Użytkownik MrMagnificus jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Masowe ilości kokainy na masowcu. Kucharz w areszcie

Blisko pół tony kokainy o wysokiej czystości przejęły argentyńskie służby na masowcu Ceci w porcie rzecznym San Lorenzo. Do udziału w przemycie przyznał się okrętowy kucharz.

[img]
W marcu wyraźne odbicie. 88 tys. recept z receptomatów na medyczną marihuanę i opioidy

Ostatni kwartał przyniósł spadek liczby recept wypisywanych na leki kontrolowane, choć w marcu odnotowano odbicie, wyraźne zwłaszcza w przypadku medycznej marihuany - informuje w środowym wydaniu "Dziennik Gazeta Prawna".

[img]
18-latek złapany na gorącym uczynku. W biały dzień sprzedawał narkotyki na ulicy

Bielańscy wywiadowcy zatrzymali dwóch mężczyzn na gorącym uczynku podczas transakcji narkotykowej. 18-latek przekazał 20-latkowi blisko 20 gramów marihuany. W wyniku dalszych działań funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim oraz w jego mieszkaniu dodatkowe narkotyki – marihuanę i tabletki zawierające MDMA. Obaj trafili do policyjnej celi. Prokurator zastosował wobec 18-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.