Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
  • 1157 / 113 / 0
No ok ale w czym bezpieczniejsze jest noszenie dragów na wierzchu niż w skarpecie?
Nadal nie rozumiem :D
Chyba, że chodzi o to, że w każdej chwili mogę je wyrzucić bądź zjeść, bo mam je pod ręką (w kieszeni). O to chodzi ?
Uwaga! Użytkownik Static nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 626 / 42 / 0
Dokładnie o to chodzi.

Jak cię polizei zatrzyma z dragami w dłoni to nie spodziewają się, że tam je trzymasz - szybko do japy i po problemie.
Jak masz w skarpecie to ich przy nich nie wyjmiesz - sami to zrobią i masz lipę ;)
  • 1157 / 113 / 0
W sumie racja. Mojego znajomego naćpanego bliżej nieokreślonym dopalaczem ze stacjonarki, zauważyli policjanci. Siedział na ławce i był w tak tragicznym stanie, że każdy kto koło niego przechodził wpadał na pomysł "ale naćpany typ" XD
Kazali mu wejść do radiowozu, spisali go, zapytali czy nic nie brał - odpowiedział dwukrotnie że nie, ale mylił się w podawaniu danych osobowych :P
Skończyło sie happy endem bo nic przy sobie nie miał, a z resztą to tylko dopalacze ;) Legal - tak czy siak kazali mu się w radiowozie rozbierać i skarpetki też zdejmował. Jedynie majtek nie zdjął, ale musiał poluzować gumkę przy nich
Uwaga! Użytkownik Static nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.