Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1141 / 113 / 0
Witam, zakładam temat, bo mam pytanie.
Często uliczni dilerzy, którzy ogłaszają się w internecie, czy też po prostu mają swoją dilerską renomę na osiedlu, trudnią się sprzedażą legalnych, czy też czasem nielegalnych beta-ketonów.
Zamawiają spory pakiet przeróżnych speedujących substancji z internetu, po czym mieszają je w odpowiednich proporcjach.
Raz zdarzyło mi się otrzymać "sztukę" nie wiadomo czego, a w zasadzie kilku pomieszanych ketonów. Skład: 4cmc, 3cmc, hexen, jakas rc-amfetamina.

Jak to jest z bezpieczeństwem zażywania takich rzeczy?
Jak mieszanka przeróżnych ketonów może wpłynąć na fazę?
Czy mieszanina wszystkiego w bliżej nieokreślonych proporcjach to w ogóle sensowna opcja?

Uprzedzając - z reguły nie kupuję takich rzeczy, bo siedzę na forum, czytam i mam wiedzę na temat tego co ćpam, gdyż zamawiam od vendorów. Mimo wszystko czasem czeka się na przesyłkę, jest się poza domem, czy pojawiają się inne przyczyny losowe i ma się ochotę na szybkie pozyskanie jakiegoś b-k. Dlatego też zdarza mi się (sporadycznie, bo sporadycznie, ale zdarza!) zakupić tzw. "kota w worku".
Ja to ja i ja swoje w głowie mam - zachowuję ostrożność i wiem że trzeba uważać z takim czymś. Jednak mam wielu znajomych, którzy są nieuświadomieni o tym co ich czeka. Nie zawsze diler da ci w samarce klefa - to że tak to nazywa, nie oznacza, że to tym jest, a ketonów na rynku jest od groma i nawet najstarszy wyjadacz na pierwszy rzut oka miewa problemy z rozpoznaniem danej substancji. Nie mówię tu już o typowych wałkach polegających na dosypywaniu do "sztuki" paracetamolu, sody oczyszczonej, pokruszonego szkła czy innych syfiastych niepotrzebnych do niczego wypełniaczy - z resztą jestem świadomy ryzyka, decydując się od święta na takie zakupy.

Podsumowując - czy wymieszanie przeróżnych beta-ketonów, a następnie sprzedawanie ich pod nazwą "klefa/mefa/speed" może być pozytywnym doznaniem dla kogoś innego poza handlującym tym dilera?
Uwaga! Użytkownik Static nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 640 / 117 / 0
Robienie "miksów" nie jest niczym nowym i nawet tutaj znajdziesz gotowe przepisy. Wiadomo, odpowiednio dobrane substancje działają mocniej niż zjadane osobno, bo ich działanie się sumuje.

Mieszanie b-k jest o tyle sensowne, że substancje z tej grupy przede wszystkim wywołują wyrzut neuroprzekaźników w różnych proporcjach.

Gorzej, gdy dorzuca się do tego, np. coś hamującego zwrotny wychwyt, bo wtedy mózg zalewany jest lukrowym sosem, a nie ma odpływu i można zamienić się w jednorożca.

I ostatnia kwestia, dla niektórych istotna, każdy taki miks kosi równo czerep, nie zważając na prawa konstytucyjne do wolności, zdrowia i szczęścia. Dlatego droga od seby do selera staje się wyjątkowo prosta.
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1141 / 113 / 0
Fakt faktem - kiedy to ćpałem to mnie wyjebało ładnie :) Tylko tak... niestandardowo.
Czegoś mi w fazie brakowało, ale za to pojawiały się elementy, których nigdy nie było (mam tu na myśli 4cmc od takiego typa)

Jest ktoś w stanie podać proporcje fajnych mieszanek danych beta-ketonów, dające serio fajny efekt? :)
Być może nie doceniam sortu 4cmc od mojego ulubionego vendora, bo mi się to po prostu przejadło (mam na myśli tolerkę) i zmiksowanie tego z szeregiem innych zabawek w odpowiedniej konfiguracji może być bardzo pomocne :D ?
Uwaga! Użytkownik Static nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 640 / 117 / 0
Poszukaj sobie odpowiedniego działu i sam poczytaj.

Wiem na pewno, że miksem podstawowym i sprawdzonym (jak wódka z colą) jest 3+4-CMC w proporcjach 1:1. Lub czwórka podana oralem i podbita przy wejściu małym szczurem trójki.
Uwaga! Użytkownik DorianGray nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.