Miejscówka.

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 95 / / 0

Nawóz z pokrzyw można zrobić
  • 18 / 1 / 0

Muszę tu umieścić mój apel- ostrzeżenie. Ludzie, co to za pomysł sadzić panie pół metra od ścieżki i to jeszcze w oczojebnych doniczkach! To nie jest niewidzialne! :nuts: Takie coś napotkaliśmy w lasku nieopodal zabudowań :retarded:

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Dąbrowa: Warszawa nigdy nie zachęcała do stosowania substancji psychoaktywnych

Warszawa nigdy nie zachęcała nikogo do stosowania substancji psychoaktywnych - napisał na Twitterze Kamil Dąbrowa, rzecznik warszawskiego ratusza, odnosząc się do publikacji TVP Info. Portal podał, że organizacje pozarządowe, które firmują logo stolicy, mają informować m.in. jak zażywać narkotyki.
Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

czy jest szansa, że wyrośnie coś z ziarenka zasadzonego w doniczce na balkonie jakoś w czerwcu u babci kumpla, któremu nic o tym nie było mówione? :D
  • 5302 / 62 / 0

Czy jest szansa, że ktoś z pytanych na tym forum jest tą rośliną i napisze "hej to ja, rosnę se jak widzisz" ?
Użytkownik zbanowany
  • 829 / 31 / 0

Ja swojego czasu bylem ostrym zielarzem, sadzilem w domu, sadzie.....Wiem przypal w chuj tymbardziej ze wszyscy wiedzieli - doslownie. Sasiad soltys co chwile dzielnicowy za plotem. Inny gliniarz znajomy starego po cywilu przyjezdzal co lato do sadu to na jablka to na czeresnie %-D ....ale chuj mialem wtedy troche ''plecow'' to se pozwalalem. Jednak 4 lata jarania nie przecietnego sqna doprowadzilo do tego ze zaczelo mnie to przerastac, teraz by to nie przeszlo. Zaczolem sie obawiac itp postanowilem z tym skonczyc :cheesy:
4 lata polskiego amsterdamu kto zna ten wie gdzie obytych bez przypalu, a wspomnien mi i ludzi palacych dlugimi godzinami ze mna i pamietnikow z hr czy icmaga nikt mi nie zabierze ;-)
A dobra baka nie jest zla
Ale fakt to trzeba byc pojebanym zeby tak robic jak ja robilem. :nuts:
Foto w fotorelacjach ---->Moj ogródek ( http://hyperreal.info/talk/moj-ogrodek-t40414.html )
  • 46 / / 0

mam pytanie duzo tez u was kradna krzakow ? u mnie chodza niestety i kroja ...
  • 713 / 3 / 0

dobrej miejscówki nikt nie znajdzie ;)
Ja 3 rok jadę na jednej. Nigdy nie widziałem w okolicy 700m nikogo. Ale trzeba się trochę namęczyć aby się tam dostać.
  • 72 / / 0

niektórzy tym sie specjalizują na jesieni szukają spotów i kradną planty... skąd wiem? bo znam takich 2...
  • 498 / 13 / 25

Ja w tym roku trochę na łatwiznę poszedłem bo posadziłem w krzokach jakieś 30 m. od domu, a na mojej ulicy tylko dwa domy xd. Na wsi tera mieszkam to może przypału nie będzie, ale dosłownie nie przemyślana decyzja bo gdzie ja chciałem jeszcze te 8 krzaków za 2 drzewami upchnąć... Chuj tam nie w takich miejscach sadziłem :-D

ges

• 59 / 2 / 0

Co sądzicie o maskowaniu pokrzywami lub sadzeniu wśród nich? Chodzi mi o to czy na pierwszy lub drugi rzut oka chyba nie rzucaoby sie w oczy? W koncu to pokrzywowata roslina.
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 163 uczestników Wejdź na czata