Sentymentalność po GBLu?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 39 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 263 / 10 / 0

Powiem ci ja zmixowałem z jakims dupiatym kryształem z dopów który strasznie schizował - GBL pomógl tylko znieść schizy. A próba dzien wcześniej tj w piątek na samym GBL plus 3 piwka i bez baku byla o wiele lepsza niz z tym krstl.A i sentymentalność mi się załączyła po lasi i polewce - myślenie o tym czemu ja tu czemu ja teraz czemu mam takich znajomych , co ja mógłbym mieć . Bez sensu troche nie lubię takiego czegoś bo i tak wiem, że to huja się zmieni wszystko :D ale po samym GBL jak najabardziej jest sie milutkim.
Rejestracja: 2015
  • 1463 / 222 / 0

O tak, sam zauważyłem jakiś czas temu, że GBL włącza dobrą rozkminke. Ale taką inną. Taką emocjonalną. Coś czego nie mam np. po trawie, która potrafiła zabić większość głębszych uczuć i nawet oduroczyć mnie od jednej świetnej dziewczyny.
A rozkmina najlepsza jest odrazu po wejściu, tylko trzeba o to zadbać. Nastrojowa muzyka, spokój, a najlepiej podczas podróży.... *.*
W ogóle w ciągu ja się i tak i tak robię taki spokojniejszy, pokorniejszy, bardziej czuję do ludzi jakąś więź i mam ochote przytulić każdego kto wykazuję wobec mnie jakieś pozytywne nastawienie tak sam od siebie. Takie jaja :D Myślę, że to zależy od jednostki, nie każdy jest na tyle emocjonalny by się u niego takie coś uwydatniło. Mnie to np. czyni lepszym, bo z reguły jestem zimny i próżny, ale to wynik codziennego stresu i zachłanności.
Nie jestem jeszcze obcykany, ale mam nadzieję, że przy dłuższej przygodzie, nie uczyni to mnie gorszym w tej kwestii na trzeźwo bo to by się mocno odbiło :'(

Pozdrawiam.

Kanadyjczyk w stanie terminalnym składa podanie o dostęp do psylocybiny

Hartle próbował wszystkiego, od leków przeciwlękowych po medytację, ma jednak nadzieję na bardziej trwałe rozwiązanie, które pozwoliłoby złagodzić odczuwany przez niego lęk, dlatego został jednym z kilku śmiertelnie chorych Kanadyjczyków, którzy apelują do minister zdrowia o specjalne zezwolenie, które pozwoliłoby im na używanie nielegalnej substancji obecnej w „magicznych grzybkach”.

Policyjna cela dla narkobabci, u której ujawniono marihuanę, ekstazy, mefedron i amfetaminę

Do policyjnej celi trafiła 74- letnia kobieta. W jej mieszkaniu policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili znaczne ilości marihuany, amfetaminy, mefedronu i ekstazy. Wraz z nią do aresztu trafiła jeszcze 27- letnia kobieta, a sprawa ma charakter rozwojowy.
Rejestracja: 2010
  • 3661 / 452 / 0

Jak wyzej.
Na trzezwo zimny, wytarty z emocji, nie potrafiacy stworzyc blizszych wiezi z plcia przeciwna.
Po gieblu (aczkolwiek zalezy od dnia) sentymentalny, muzyka piekna, mysli typu jak dobrze ze mam rodzicow, zjadlem teraz z nimi obiad i mnie to cieszylo , piekna chwila ze mozemy razem zjesc posilek, teraz jeszcze sie zakochalem w lasce o ktorej jak mnie GBL puszcza tez troche mysle. Mimo ze bylem na GBL jak ja poznalem to nie pchalem łap w jej majtki a zazwyczaj tak i na GBL robie bo wlacza sie ta zwierzecosc, troche zaluje bo byc moze zblizylbym sie bardziej a tak to wsiaknalem w jej osobowsc i poznawanie i tylko platoniczne caluski. Tak wiec wlacza sie sentymentalnosc, jak dziewczyna przypasuje Ci z charakteru to przebija nawet to libido.
Rejestracja: 2015
  • 989 / 42 / 0

Wszystko zależy od s&s. Mi od totalnej euforii faza potrafi przejść w totalnego doła, jeżeli coś złego wydarzy się w międzyczasie.
Rejestracja: 2016
  • 156 / 2 / 0

Jak czytam na GBL to ogromnie przejmuje się treścią w książce. Przy czytaniu "Nowego wspaniałego świata" beczałam jak nigdy i nie mogłam się opanować. Przy "Syntetycznym Bogu" było mi strasznie smutno z powodu de Birana ( który okazał się być do mnie bardzo podobny charakterem).

PEA

Rejestracja: 2014
  • 2279 / 253 / 3

GBL/GHB to IMO najlepsze katalizatory emocji.
Rejestracja: 2009
  • 1669 / 347 / 0

Chyba większość substancji działających na gaba ma takie właściwości bo często się widzi jak po alkoholu żule wzdychają nad dawnymi czasami, rzewnie płaczą z powodu jakiejś zniewagi albo wyznają sobie wyrazy szacunku. Po benzodiazepinach tego typu motywy też wydają się mieć miejsce. Więc stawiałbym, że to właśnie chodzi o działanie na receptory gaba.

PEA

Rejestracja: 2014
  • 2279 / 253 / 3

alkohol i benzoski to GABA-a, ale to, co się robi po braniu agonistów GABA-b (GHB, GBL czy nawet głupi baklofen) to IMO ogromna różnica. Co my jeszcze tam mamy z tych agonistów GABA...
Rejestracja: 2010
  • 718 / 68 / 0

Po phenibucie (gaba-b tak jak GBL) jest to samo. Wszystkie emocje są wyolbrzymione. Niestety tak jak ktoś wyżej pisał, nie tylko te pozytywne, ale również negatywne.

Jak chodziłem z jedną laską w moich początkach brania phenibutu to były to piękne chwile, zakochałem się jak pojeb, mimo, że nie byłem już nastolatkiem. Niestety jak mnie rzuciła to była to czarna rozpacz :-D

Ech, Ci agoniści gaba-b potrafią zrobić niezłą telenowelę z życia. A może po nich odbieramy świat jak kobiety? bardziej emocjonalnie, a mniej logicznie:)?
Posty: 39 Strona 4 z 4
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1316 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości