Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 1 z 5
  • 1203 / 21 / 0
Kolejna rc benzodiazepina (właściwie thienodiazepina) blisko spokrewniona z etizolamem i alprazolamem.
Wygląda tak:
deschloroetizolam.gif
2-ethyl-9-methyl-4-phenyl-6H-thieno[3,2-f][1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]diazepine

Ponoć działa podobnie jak etizolam lecz wolniej wchodzi (do godziny) i działa dłużej (max 8 godzin). Dawkowanie większe niż etizolamu - 1mg na granicy placebo, 6-12mg to już w miarę mocno.
2mg deschloroetizolamu to m/w odpowiednik 10mg diazepamu.

Próbował już ktoś? W UK już to sprzedają. Ciekawe co to warte. Mi osobiście etizolam podchodzi najbardziej ze wszystkich rc benzo więc to może być równie interesujące.
Jak ktoś coś już wie to niech pisze.

Źródło: http://psychonautwiki.org/wiki/Deschloroetizolam
https://www.ukchemicalresearch.org/Thre ... roEtizolam
https://en.wikipedia.org/wiki/Deschloroetizolam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 3362 / 346 / 0
Glowny metabolit etizolamu, dzialanie pewnie takie samo, tylko z tymi roznicami ktore podales.
  • 1709 / 11 / 0
Ja osobiscie mimo znanej tutaj fascynacji benzo :D to bym tego nie wzial. Juz nie chodzi, ze szit.
  • 578 / 14 / 0
Opinie są jednoznaczne. Działa lepiej/przyjemniej od etizolamu, do tego ma idealny czas działania.
Pozostaje tylko czekać na obniżkę cen, bo wszystko wskazuje na to, że będzie to najlepsze benzo tego roku.
Narazie 3zł/12mg co tragedią i tak nie jest.
Burial - Archangel (Uppermost Rework)
  • 578 / 14 / 0
Czy 12mg działa jak 2mg etizolamu, czy jak?
Z opisu http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_benzodiazepines wynika że 2mg = 10mg diazepamu co wydaje mi się troszkę przesadzone z tego co ludzie piszą, ale nie wiem.
Burial - Archangel (Uppermost Rework)
  • 66 / 1 / 0
Dla mnie bomba! Zupełnie inne działanie niż etizolam (na którego mam zajebistą tolerke) 12mg od znanego vendora po godzince spowodowało jakby przeniesienie w kraine spokoju ale zupelnie inne niz znane dotychczas,nie spodziewałem sie takiego działania trzeba testować dalej p.s najlepiej dziala na sucho wtedy najbardziej czuc magie. Czas trwania to ponad 6h
  • 1513 / 23 / 0
Bardzo ładny obrazek z innego wątku;

[ external image ]
mr_b∩ʁbꞁө
  • 1513 / 23 / 0
Link dla ciekawskich;

http://psychonautwiki.org/wiki/Deschloroetizolam

Testowaliśmy z mrs_b wczoraj.

Niebieskie tabletki podobne do popularnego etizolamu (nieco bardziej porowata powłoczka, szybciej zaczynają się rozpuszczać).

Dawka 6mg. Ostatnie benzo - ponad tydzień wcześniej 1mg alprazolamu (xanax), tolerancja niska benzo max raz na tydzień, alkohol jeszcze rzadziej w ilości piwo, max 2.

Zjedzono małą tabletkę przed 16, popita łykiem wody . Ostatni posiłek koło 12.40 (Ja 2 muffinki, "A" kanapkę).

Zaskakująco szybkie wejście - sugerując się opisami w necie myślałem, że wejdzie 30-60 minut. Pierwsze efekty 15 minut po podaniu. Gwałtowne wejście być może spowodowane lekkim uczuciem głodu. Charakterystyczne rozluźnienie, sedacja. Mam wrażenie, że szczyt nastąpił w ciągu 30 minut od podania.

Stan porównał bym do 1 mg etizolamu z mocniejszym działaniem nasennym. Na dziewczynę (parę kilo mniejsza ode mnie ale nie jest to jakaś znacząca różnica) identyczna dawka zdaje się działać dużo mocniej (obijaliśmy się z komputerem i książką w łóżku). "A" jest bardzo senna, ma charakterystycznie obojętny wyraz twarzy, mówi całkiem bez emocji, zaczyna lekko gubić głoski. Sama stwierdza, że jest mocno upierdolona.

W ciągu 90 minut od przyjęcia bierzemy prysznic (bardzo pobudza i orzeźwia). Przygotowujemy i jemy obiad - wszystko przychodzi z ogromną łatwością, smaki wydają się być odrobinę wyostrzone. Przed wyjściem na zakupy piję kawę.

Charakterystyczne zakupy po benzo - bardzo przyjemnie szwenda się po markecie. Czuję działanie przeciwlękowe i prospołeczne. Nie jesteśmy tak upierdoleni jak po 1mg alprazolamu ale mam wrażenie, że na mnie działa delikatniej niż 1.5 etizolamu.

Jest koło 18 Mrs_b wypija puszkę energetyka, zanosimy plecak i idziemy na dalsze zakupy (czego zazwyczaj nie robimy bo po robocie najnormalniej nam się nie chce). Obłazimy jeszcze 2 sklepy a po powrocie zabieramy się za gotowanie fasolki i sprzątanie. Wszystko robi się naprawdę przyjemnie. Nie czujemy się naćpani, substancja działa nieco w tle, nie zaburza czynności (fasolka wyszła zajebiście).

Koło 20 zaczynam robić waporyzator z żarówki, w tym czasie "A" przysypia z książką w łóżku. Przy 3 potłuczonej przeze mnie żarówce (angielskie mają inne gwinty - trudniej się je przerabia) wychodzi z łóżka bardzo szybko rozbudzając się. Obydwoje mocno się wkręciliśmy w majsterkowanie, porażki nie zrażały (czyt. wkurwiały).

Przed 22 wypijam jeszcze 3/4 żywca portera (mrs_b podzieliła się z blatem kuchennym resztą). Czytam forum, "A" pomaga mi przerobić obrazki w gimpie.

Koło 22.10 kładziemy się spać, sen oczywiście przychodzi bez problemu. Parę razy w nocy wybudzam się jak zazwyczaj (pić, siku). Dość intensywne marzenia senne.

Nie mogę napisać, że o 4.30 wstaję bez problemów ale nie są większe niż zazwyczaj. W odróżnieniu od np etizolamu którego wyraźne działanie przy 1.5mg wrzuconego o 18 czuję do ok 9 rano tutaj jest dużo delikatniej. Dalej przyjemna zmułka ale czas, aż tak nie zapierdala.

Podsumowując
Najsilniejsze działanie czułem przed prysznicem - ten zbił nieco zmęcznie po pracy. Czułem ochotę na więcej ale nie była tak mocna jak przy innych benzo. Mocne wrażenie trzeźwości. Mocno wbiło w fotel na wejściu - które było dość szybkie i gwałtowne.

Chyba będzie na tyle.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 539 / 35 / 0
Z tego raportu wynika, że bardzo dobrze będzie działało na zejście czy też zbicie fazy po psychodelikach. Czy autor potwierdzi?
  • 1513 / 23 / 0
Też mi się tak wydaje, dopiero jeden test był ale diklazepam działa zbyt długo zmulająco (dzień po tripie cały upierdolony chodziłem). Mocne działanie nasenne na wejściu i przeciwlękowe w trakcie powinno być si na zakończenie zabawy.

Zaskoczyło nas to, że zazwyczaj mamy podobnie a tym razem dziewczyna czuła się i zachowywała jak by wzięła 2x więcej ode mnie.
mr_b∩ʁbꞁө
ODPOWIEDZ
Posty: 44 • Strona 1 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.