Bufedron - waporyzacja

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 42 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2013
  • 184 / 3 / 0


Jak dla mnie w smaku jest znośny. Ok, nie smakuje jak truskawki ale troche nie kumam tych glosow zniesmaczenia. Po nieprzespanej i przetanczonej nocy, zrobieniu po giecie 3mmc i bufa iv i wypiciu bliżej nieokreślonej ilości alkoholu różnej maści znalazlem na biurku dwa krysztalki troche wieksze od glowki szpilki. Wrzucilem je z ciekawosci na lotnisko z alufolii i sciągnąłem 3 porządne, siwe chmury. Bardzo fajny wjazd, powiedziałbym, że zaskakująco fajny - troszkę słabszy od iv ale w dalszym ciągu zasługuje na miano pierdolnięcia. Polecam - N_A
Rejestracja: 2015
  • 498 / 13 / 25


Kiedyś jak dostałem gram bufa i nie wiedziałem co z tym zrobić to wrzuciłem całego gieta do maczany z kanna i powiem że całkiem euforyczny miks mi wyszedł i to mnie zaintrygowało. Tak więc ostatnio zakupiłem sobie gramca bufika i wapowałem z żarówy :-D muszę powiedzieć że waporyzowana alfa to nic w porównaniu z tym :cheesy: Mega euforyczna bomba, need for speed na dywanie i rozkminowe odklejenie przy muzyce... cudeńko, polecam wszystkim vapować buffa :retarded:

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Szczecin: aż 269 dzieci leczonych po zatruciach lekami i substancjami psychoaktywnymi w 2018 r.

269 dzieci było leczonych w klinice pediatrii i ostrych zatruć szpitala w szczecińskich Zdrojach w 2018 r. Liczba zatruć lekami i substancjami psychoaktywnymi spędza nam sen z powiek – powiedział w czwartek (14 lutego) kierownik kliniki.
Posty: 42 Strona 5 z 5
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości