Bufedron - waporyzacja

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 184 / 3 / 0

Jak dla mnie w smaku jest znośny. Ok, nie smakuje jak truskawki ale troche nie kumam tych glosow zniesmaczenia. Po nieprzespanej i przetanczonej nocy, zrobieniu po giecie 3mmc i bufa iv i wypiciu bliżej nieokreślonej ilości alkoholu różnej maści znalazlem na biurku dwa krysztalki troche wieksze od glowki szpilki. Wrzucilem je z ciekawosci na lotnisko z alufolii i sciągnąłem 3 porządne, siwe chmury. Bardzo fajny wjazd, powiedziałbym, że zaskakująco fajny - troszkę słabszy od iv ale w dalszym ciągu zasługuje na miano pierdolnięcia. Polecam - N_A
  • 498 / 13 / 25

Kiedyś jak dostałem gram bufa i nie wiedziałem co z tym zrobić to wrzuciłem całego gieta do maczany z kanna i powiem że całkiem euforyczny miks mi wyszedł i to mnie zaintrygowało. Tak więc ostatnio zakupiłem sobie gramca bufika i wapowałem z żarówy :-D muszę powiedzieć że waporyzowana alfa to nic w porównaniu z tym :cheesy: Mega euforyczna bomba, need for speed na dywanie i rozkminowe odklejenie przy muzyce... cudeńko, polecam wszystkim vapować buffa :retarded:

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Heroina warta milion złotych w walizce. Dwie osoby zatrzymane

Na Lotnisku Chopina udaremniono przemyt środków odurzających o wartości ponad miliona złotych - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa. Służby podają, że ponad pięć kilogramów heroiny przewoziła obywatelka Hiszpanii.
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata