Bufedron jako stymulant do pracy, nauki, odchudzania itp.

Bufedron i substancje będące jego pochodnymi.
Więcej informacji: Bufedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 28 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 104 / / 0


vi4rus pisze :
MadisonTwatter pisze :
Bufedron ani nie ma być mokry, ani śmierdzieć octem.

A ja zawsze dostałem mokrawy i śmierdzący podobnie do octu :/


To dostawałeś nieoczyszczony produkt. Ja miałem bezwonny, suchy proszek i działał doskonale, nawet w dawkach typu 20-30mg.
Rejestracja: 2007
  • 5301 / 55 / 0


Tak, są, jak po wszystkich beta-ketonach

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Wielka lipa zamiast medycznej marihuany

Trzynaście miesięcy po wejściu w życie nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, zezwalającej na stosowanie marihuany w celach leczniczych, podsumowano efekty jej działania. Niestety, potwierdziły się obawy wielu pacjentów i lekarzy, że przyjęte przez parlament przepisy nie rozwiążą problemów chorych, którym kannabinoidy mogłyby ulżyć w cierpieniu i złagodzić objawy choroby.
Rejestracja: 2009
  • 144 / 2 / 0


Pytanie o odchudzanie pojawilo sie w ironicznym tonie. Ja chcialem drazyc jednak ten temat.
Czy jest mozliwosc dostosowania dawki w taki sposob aby nie zabijac totalnie laknienia oraz stymulowac na tyle zeby miec wiecej energii do wykonywania cwiczen, pracy, nauki? Czy te dwa wymogi wykluczaja sie nawzajem.
Chodzi o to zeby dostarczac organizmowi wartosciowe skladniki (bialka, wegle) ale pobudzac go do spalania tluszczy.
Ewentualnie czy sprawdziloby sie polaczenie buf + gainer?
Rejestracja: 2010
  • 114 / / 0


przy redukcji tkanki tłuszczowej gainer jest zbyteczny. białko tak. Wyeliminuj z diety węglowodany o niskim IG. Wg znajdź forum kulturystyczne, a nie pisz tutaj. buf przy redukcji się nie sprawdzi, jest strasznym diuretykiem, odwodni Cię po całości, a mięśnie i organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje wody i rozpuszczonych w niej jonów minerałów. Ćpaj dla przyjemności nie dla spalania tkanki tłuszczowej.
Rejestracja: 2011
  • 140 / / 0


kr0pka, z tego co wiem takie stymulanty prowadzą do katabolizmu, więc nie pociągniesz na tym długo z ćwiczeniami.
imho odpada.

ps. próbuje 20-30mg do nauki ;-)
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 224 / / 0


właśnie spożyłem bufedron donosowo po jedzeniu i z piwkiem jednym pierw na oko około 50-70mg później po około godzinie podobna dawka dobrze wystrzeliło mnie (pierwszy raz bufik, więc z zerową tolerką) + komplet witamin wapno magnez wit. b6 i zapowiada się ciekawie. Z początku lekki nieogar (natłok myśli, itd), teraz już elegancko, mija godzinka lekkie zmęczenie, ale nie ma mowy o zwale i problemach kardio-oddechowych. Wporządku ercek, w niewielkich dawkach i do pracy, nauki się nada (nie za bardzo mnie euforyzuje, bardziej typowo stymuluje do działania, proszek jaki mam lekko podchodził mi w zapachu fetką podczas wciągania nie wiem może to wynik reakcji i dobrego sortu) pzdr
Rejestracja: 2012
  • 31 / / 0


30 mg do nauki w moim przypadku się sprawdza, pozytywnie pobudza i daje chęć do edukacji.
Rejestracja: 2014
  • 74 / 1 / 0


Wie ktoś coś o podaniu doustnym? Robię na to zamówienie pierwszy raz (potrzebuję głównie do nauki i ogólnie dla lepszego samopoczucia, trochę by zwalczyć głód), kupuję kryształy nie puder i tak się zastanawiam, czy z tej postaci dam radę przerobić na coś, co mogę przyjąć doustnie. Chyba, że po prostu donosowo bardziej się opłaca i nawet nie warto tego połykać.
Posty: 28 Strona 3 z 3
Wróć do „Maślanofenony”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości