ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 2 z 3
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: malwina »
Uwaga! Użytkownik malwina nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 218 / / 0
Nieprzeczytany post autor: kruczy »
wiecej swiatla, wyciagaja Ci sie
  • 21 / / 0
Nieprzeczytany post autor: arek1337 »
nie to zebym dyskryminowal, wrecz przeciwnie wielki respekton ze kobieta wziela sie za cos tak szlachetnego jak uprawa mj, jakbym taka spotkal to nie musialaby byc ladna zebym sie w niej zakochal :-D takze masz wielkieeego + Myslisz sobie pewnie tyle sie oczytalam na tym foruum, zrobilam wszystko jak nalezy, a tym cwokom wciaz cos nie pasi :-p wiecej swiatla.. swietlowki poziomo.. odblysnik.. narobilas sobie zachodu ze znajomym :cool: zeby zrobil odblysnik i juz zadowolona z siebie dajesz foteczki a tu piszą ze odblysnik z lustra to glopota i pewnie czujesz sie nie sprawiedliwie czy cos w tym stylu, no ale niestety taka prawda moja droga lustro pochlania siwatlo, a nam zalezy zeby to swiatlo sie rozpraszalo, jesli chcesz dobrze dla swojego grapefruitka to tak naprawde to co musisz poprawic to wlasnie najlepiej popros jeszcze raz znajomego zeby Ci jakos umontowal swietloweczki tak zeby byly w pozycji poziomej i w tedy umiescil nad nimi jakis odblysnik ewentualnie a jesli nie to poprostu doloz jeszcze kilka kompaktow ale muszą byc poziomo koniecznie bo wiekszosc swiatla zapiepsza na boki od tych swietloweczek, pozatym bardzo ladna roslinka napewno cos z tego bedzie ;-) i nie zlosc sie na uzytkownikow ze pisza Ci sprostowania w prosty bezposredni sposob poprostu widza te podstawowe blędy growerow juz poraz tysieczny i stracili cierpliwosc :) aha i jeszcze wentylacja to naprawde istotna sprawa nawet jesli Ci sie wydaje czyms zbednym, uwierz ze w zbyt wysokiej temperaturze twoje roslinki nie beda wygladaly zadawalajaco i bedziesz sie przejmowac ze choruja itp itd kupic sobie 2 wentylatory kopmputerowe i 2 zasilacze (takie jak do pegazusa) to nie problem laczysz kabelki z wentylatorka z kabelkami z zasilacza podlaczasz i dziala nic prostszego jak podlaczysz odwrotnie te sie nic nie stanie, nie powinno Cie tez poszarpac pradem poniewaz te wentylatorki dzialaja na 12V takze loz, 2 po to zeby jeden wtlaczal powietrze a drugi najlepiej po przeciwnej stronie boxa wyciagal, n chyba tyle powodzenia w uprawie buzka, peace :-)
Uwaga! Użytkownik arek1337 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 23 / / 0
co za slodycz, arek ;-)
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: malwina »
Witam... wrocilam,
dziekuje jeszcze raz za wszelka pomoc,

a tymczasem juz 4 tydzien po zmianie swiatel na 12/12. Roslinka kwitnie.
Pozostaje Panowie pytanie, kiedy zbiory... moze na podstawie zdjec , cos mi podpowiecie?

[ external image ] [ external image ] [ external image ] [ external image ]

[ external image ] [ external image ] [ external image ]
Uwaga! Użytkownik malwina nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 39 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Łowca »
Hej..
Jeszcze czas... Trawokosy dopiero jak te włoski zaczną ciemniec i zaczną na całej długośći robić się brązowe... Myśle że zajmie jej to jeszcze od 2 do 4tyg. w zaleznosci jak szybko kwitnie...
Uwaga! Użytkownik Łowca nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 59 / / 0
MAlwinko wszystkiego najlepszego w dniu kobiet!! :heart:
oby uprawa szla ci tak dalej!
  • 8 / / 0
Nieprzeczytany post autor: BOBON »
SIEMANO SZUKAM POMOCY...A WIDZE ZE MASZ WYPAS PLONY ! MAM NASIONKA LOWREDER X OASIS I MAROCCAN HASH I ZAWSZE JAK KIELKOWALEM NASIONKA TO 0 ZYCIA TAK JAK BYS MOGLA MI WYJASNIC TEN CALY PRZEBIEG KIEDY W CIEMNYM MIEJSCU KIEDY POD SWIATLEM ILE STOPNI...I TAK DALEJ ( TWOJ SPOSOB KIELKOWANIA)
Uwaga! Użytkownik BOBON nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 59 / / 0
normalnie. najpierw wrzucam nasionka na 24 do wody, pozniej po tym okresie jak sie ziarenka otworza to daje na wacik n 2-3 dni i do ziemi. a pozniej to juz wiesz ... samo rosnie :-D
:moody:
  • 6 / / 0
Nieprzeczytany post autor: malwina »
Dziekuje, dziekuje za zyczenia ...i wogole jeszcze raz dziekuje za pomoc chłopcy :) :heart:

tymczasem za 2 dni bedzie juz 6tyg na 12/12.... roslinka zaczela brazowiec juz dawno,
a teraz wyglada to tak. Myslicie ze juz czas?


[ external image ] [ external image ] [ external image ] [ external image ] [ external image ]
Uwaga! Użytkownik malwina nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami

22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.

[img]
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi

Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.

[img]
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny

Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe