Opisy zmian psychicznych po tryptaminach.

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Czy tryptaminy pozytywnie wpłynęły na Twoje życie ?

38%
Tak
145
6%
Nie
24
15%
Tak.. i nie
58
24%
Jeszcze nie próbowałem
93
16%
Sprawdzam wyniki
61

Liczba głosów: 381

• 1323 / 18 / 0

Trip po 4-AcO-DMT i szczerze moge przyznać ze "faza" moze zmienić. Optymizm, chęć do życia, częściej wyciągam rekę do ludzi, mniej kłótni, dawne problemy to juz nie problemy zostały rozwiązane... mógłbym wymieniać i wymieniać i sam jestem zdziwiony ze tyle zmian nastąpiło
  • 656 / 53 / 0

Fajnie, mogło by się przydać bo mam dość cyniczny charakter i do tego często nie okazuje emocji, pewna dawka empatii by mi nie zaszkodziła ;) . Do zakupu 4-AcO-DMT już się szykowałem więc mam kolejny argument na + :D .

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Litwa chce zarobić na konopiach. Sejm zezwala

Sejm Litwy zezwolił na przetwarzanie wszystkich części konopi indyjskich. Litwa chce na tym zarobić 100 mln euro rocznie.
  • 9 / / 0

A nie myślałeś o tym, że zamiast wzrostu empatii będziesz po tripie jeszcze bardziej cyniczny? Nie argumentuj, tylko przyznaj, że pragniesz się złoić:P
  • 676 / 1 / 0

Zrobiłem się bardziej dziwny, co tripa moje wady uwypuklają się mi coraz dosadniej, ale gdy trzeźwieję to znowu obrastam w cynizm i ignorancję i nie biorę do siebie tego, do czego doszedłem podczas działania psychodelika. Jestem chyba gnuśnym chujem, bo absolutnie nie czuję sił aby coś w sobie zmienić.
  • 110 / 1 / 0

HashChomik pisze:
Fajnie, mogło by się przydać bo mam dość cyniczny charakter i do tego często nie okazuje emocji, pewna dawka empatii by mi nie zaszkodziła ;) . Do zakupu 4-aco-dmt już się szykowałem więc mam kolejny argument na + :D .
To żaden argument, bo na Ciebie może podziałać odwrotnie lub wcale. Generalnie branie psychodelików, by się zmienić na lepsze, to dość ryzykowna motywacja niezależnie od tego czy wynika z głupoty czy z lenistwa.

U mnie się nic nie zmieniło lub są to zmiany tak subtelne, że ich nie zauważam.
  • 482 / 93 / 0

4-aco na przykład to znakomite narzędzie introspekcji, jeśli przed masz właściwe nastawienie, może Ci sporo powiedzieć o Tobie, Twoim życiu, podpowiedzieć nową drogę, rozwiązanie. Potem potrzeba jeszcze dużo wysiłku, żeby ten alchemiczny proces w sobie kontynuować na trzeźwo. Chemia może pomóc coś zobaczyć, ale nie zmieni za człowieka jego życia.

Poza psychodelikami nie aplikuję nic. Cieszę się ostrą (moje subiektywne odczucie oczywiście :-)) percepcją. Teraz nie lubię jej mieć udupianej np. alkoholem. Wypicie dowolnej ilości alko to teraz bardzo wyraźne uczucie zatrucia i brak przyjemności z tego stanu. Szukam wszystkiego co świadomość rozszerza / podnosi, pojawił się wstręt do wszystkiego co ciągnie w dół (vide alkohol).
  • 67 / 1 / 0

4-AcO-DMT pokazało mi świat z innej strony i stałem się bardziej otwarty na nowe doświadczenie
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 2410 uczestników Wejdź na czata