Homologi, izomery i pochodne dimetoksyamfetaminy.
Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 117 • Strona 12 z 12
  • 3390 / 342 / 0
Z TMA nigdy za grubo ;)
  • 408 / 3 / 0
Psychicznie raczej tak (z tego co wyczytałem), a fizycznie ?
Uwaga! Użytkownik FrozenSynapse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3390 / 342 / 0
Roznie to bywa, ale bl przy TMA nie jest tak mocny jak przy 2cx. Bierz to tma2, nie boj sie, bedzie fajnie, tylko ten propanolol w czas odstaw.
  • 408 / 3 / 0
Znalazłem w sieci coś takiego:
the use of propranolol to combat body load from phenethylamines is nothing new. it was a common practice reported in the early 90's alt-drugs newsgroup from hyperreal, the classic rave website, long before erowid was around.
https://www.dmt-nexus.me/forum/default. ... ts&t=26785

Macie coś z tym wspólnego ? :D

FajnieJest: masz maila.
Uwaga! Użytkownik FrozenSynapse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 37 / / 0
Re: TMA-2
Nieprzeczytany post autor: arturwasyl »
:cool: jakie sa prawdziwe korzyści zużycia tma2 czy dawka 25mg pomoze mi przejść przez teorie liniowych form rozniczowych
  • 37 / / 0
mowie o aktywacji wyobraźni,podwyzszeniu poziomu konceptualnego, to przecież jedno z lepszych dzieci A.Shulgina 62-63 rok, i jak je uzyskać?
  • 139 / 24 / 0
Tylko raz miałem kontakt z TMA-2 i zachwyciła mnie sobą, choć brakowało mi w tym wszystkim większej głębi zmiany świadomości. Miałem archetypowe psychodeliczne wizje na wysokim poziomie i od tej strony byłem zachwycony. To jedna z tych podroży, która się zapamiętuje na zawsze. Nie znam dawki bo zostałem poczęstowany 2 tabletkami o nie znanej mi wadze. Sadze jednak, ze była to konkretna ilość w której zbadałem pełny potencjał TMA-2.
Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem;
Goniąc za żywiołkami drobniejszego płazu,
To się wzbija, to w głąb wali

Adam Mickiewicz- Oda do młodości.
ODPOWIEDZ
Posty: 117 • Strona 12 z 12
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.