Historya GBL/GHB

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
  • 1167 / 9 / 15

Podsumujmy tutaj informacje o historii wynalezienia/rozpoczęcia użycia naszych ukochanych rozpuchów i soli. Jeśli macie jakieś linki, to rzucajcie. O GHB coś wiadomo - kto wynalazł, w jakim roku itd. A co z GBL? Jakieś vintage "TR-y"?
Rejestracja: 2012
  • 1856 / 24 / 0

o ghb chyba wszystko wiadomo, czyli gdzie co jak po co i jak sie to toczylo :) dodam tylko ze sam Henri Laborit, stosowal ghb 3 razy w tyg. zarzucal tez mala dawke przed konferencjami i przemowieniami :)

aa warto dodac tu dr. Ward Dean , "obronca ghb" ktory chcial przepisywac GHB w celu spowolnienia efektu starzenia.... wielki plus za to dla tego czlowieka, sam chcialbym zobaczyc wyniki takich badan , juz w latach 70 amerykanie krecili nosem na ghb i byli negatywnie nastawieni, nie dziwie sie, poczytajcie o lekach zwlaszcza na depresje wynalezionych w europie, amerykanie blokowali naplyw tych lekow na swoj rynek a po paru latach wychodzily u nich europejskie odpowiedniki...

2 post:

o prosze nie daleko szukac, haaameryka znow blokuje lek na swoim podwurku

http://biotechnologia.pl/biotechnologia ... ropie.html

"FDA w ostatnich dniach podjęła decyzję o tym, że nowy lek insulinowy Tresiba nie może zostaćwprowadzony na amerykański rynek farmaceutyczny bez uzupełnienia dokumentów aplikacyjnych o dodatkowe badania kliniczne. Opóźni to ostateczną akceptację o 2-3 lata. Tymczasem lek został już zaaprobowany w Japonii i Europie."

insulina pochodzi z francji a ameryka przyblokowala ja u siebie do 2016 , to wystarczajacy czas zeby mogli wyprodukowac wlasny odpowiednik i z nikim kasa sie nie beda musieli dzielic...

ameryka to skorumpowany odbyt szatana

scaliłem, chociaż nie rozumiem, co drugi post ma do tematu dyskusji %-D - wawe

Izraelski naukowiec twierdzi, że Mojżesz był odurzony gdy rozmawiał z Bogiem

W Biblii nie brakuje intensywnych momentów – a to krzewy stają w ogniu, pioruny biją z niebios, głośne symfoniczne dźwięki wiodą proroków i świętych do intruzji sacrum. Mojżesz przeżył kilka doświadczeń podczas których zetknął się z bogiem w wyrazisty zmysłowo sposób. Ale czy zwyczajnie doświadczał tych rzeczy, czy też będąc w zmienionym stanie świadomości?

Idea, Diler, India i inne. Zobacz, jak psy ze straży granicznej zwalczają przemyt narkotyków

Dzięki ich czujności udało się w tym roku udaremnić przemyt narkotyków o łącznej wartości prawie 30 mln zł. Pogranicznicy podsumowali tegoroczne sukcesy osiągnięte przez psy służbowe.
Rejestracja: 2013
Użytkownik nieaktywny
  • 48 / / 0

Posty: 3 Strona 1 z 1
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 154 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości