Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 63 • Strona 2 z 7
  • 2879 / 85 / 0
Zamówiłem 30 sztuk na odstawkę z GBL, zobaczymy jak działa
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 2879 / 85 / 0
I stestowane. Całkiem przyjemne benzo muszę powiedzieć, chyba najprzyjemniejsze jakie miałem okazję żreć (kilka ich było, klony,alpra,rolki,lorki,bromazepam, estazolam i takie tam)
Z założenia w ogóle nie czaję tego filmu na naćpanie się benzosami, ale ten ma niezaprzeczalne właściwości antyzwałkowe. 1mg daje już satysfakcjonujący efekt odprężenia całego ciała, poskromienia bałaganu w głowie, czyni łóżko wygodnym i miłym, zmula do poduszki. Nie dopijałem alkoholu, co by nie wpaść w szał wpierdalania tablet, ale sądzę, że niewielka jego ilość jeszcze by podkręciła pozytywne efekty.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 934 / 9 / 0
Tak z ciekawości, do odstawienia gbl wg ciebie lepiej to wypada niż wymienione wyżej typowe benzo?
  • 2879 / 85 / 0
Do odstawienia uzywałem jedynie klonów i to w ilościach niewielkich, ale imo wypada lepiej niż klony. Nie odurza ani nie odmóżdza na ten słodki klonowy sposób.
Pękła 25h bez gbl, w tym czasie spożyłem niecałe 2mg i czuję się bardzo dobrze.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 278 / 5 / 0
Do mnie dzisiaj powinna przyjść paczuszka z 10x0.5mg tabletek tego wynalazku. Jestem ciekaw czy faktycznie jest takim anksjolitykiem jak to opisują na BL.
Zobaczymy jak podziała, póki co to z benzo jadłem tylko diazepam i etizolam więc mam nadzieję, że pozytywnie się zaskoczę.
  • 2879 / 85 / 0
41 godzina bez gbl, spożyte niecałe 3 mg łącznie (bo ja je dziele na półki i ćwiartki żeby jeść jak najmniej). Zwały brak. Zarejestrowano dwa normalne sny, pierwszy wczoraj zaledwie 5 h, dzisiaj juz znacznie lepiej, spałem z krótkimi przerwami od 22 do 10 rano. Nastrój stabilny. Jedyne do czego miałbym zastrzeżenia - mógłby bardziej zmulać nasennie - mimo wszystko muszę się na tym łóżku chwilę porzucać. Zastanawiałem się czy i.m. nie działał by bardziej nasennie, ale nigdzie w necie nie znalałem czy ktoś to podawał w ten sposób
Znalałem jedynie to
Pyrazolam is a benzodiazepine derivative which is water soluble.
Więc teoretycznie by się dało
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 3117 / 321 / 0
Profil działania w przypadku benzodiazepin nie jest zależny od drogi podania. Pyrazolam ma działanie głównie anksjolityczne, sedacja może się pojawić przy stosowaniu wysokich dawek ale nie polecam w twojej sytuacji. Kłucie się benzosami na odstawce gbl to trochę jak strzelanie z armaty do komara. Skoro się w miarę wysypiasz i nie chodzisz poskręcany to myślę nie ma na co narzekać. Kłopoty ze snem po ciągu mogą się utrzymywać nawet do paru tygodni, wszystko szybciej wróci do normy jak nie będziesz się wspomagał zamulaczami.
  • 2879 / 85 / 0
Ok, zatem dzięki za radę. Pozostanę przy oralnej metodzie podania i postaram się jeść tego benzo coraz mniej z dnia na dzien. Dzisiaj z rana wystarczyło 0,25 mg i poprawiło nastrój oraz wyprostowało myśli. Pierwszy dłuższy sen od dawna też na pewno ma znaczenie.
Jeszcze - informacja dla kogoś kto sugerowałby się moim dawkowaniem - moja tolerancja do benzodiazepin jest prawie zerowa.
"Czuję się gwiezdnie"

Po dzisiejszym robię przerwę
  • 278 / 5 / 0
Próbowałem już kilka razy w różnych dawkach i muszę powiedzieć, że całkiem ciekawa ta substancja.
W ilości 0.5 mg (za pierwszym razem) wystąpiło tylko lekkie uspokojenie myśli i leciutki chill.

Następnym razem wrzuciłem 1.5 mg i tu już było wyraźniej czuć ogólne uspokojenie, rozleniwienie i poprawę nastroju ( bez żadne euforii, po prostu dobry humor) .

Trzeci raz w ilości 3mg był chyba najlepszy. Czuć było takie benzo-upierdolenie, lekką euforię, chęć do gadki i ogólny chillout.
Co mnie najbardziej zasmuciło w tej substancji, to to, że nie ma działania rozluźniającego mięśni przy niskich dawkach.
Śpi się po tym jak dziecko i sen jest bardzo krzepiący.
Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie, aczkolwiek spodziewałem się czegoś bliżej etizolamu.
Dodam, że moja tolerancja na bezo-podobne cukierki jest baaardzo małą i dodatkowo biorę sertre od ponad pół roku.
  • 60 / 1 / 0
Zamówiłem tego 50szt po 0.5mg. Działanie tego jakieś słabe wrzuciłem 1mg i gdy zaczęło się ziewać poszedłem do łóżeczka. Niby leżało się wygodnie i milo, ale jakoś zasnąć ciężko było a jak już mi się udało to jakoś krótko i płytko. Na pewno nie jest to podobne w działaniu ani do alprazolam ani do bromazepam a liczyłem na to, że rozluźni to do tego stopnia ze będę mógł się przynajmniej te 6 godzin wyspać. Poza tym to już chyba sprawa wypełniaczy a nie samego leku, które powodują lekkie burczenie w żołądku, czego nigdy nie miałem po aptecznych benzo. Zobaczę jeszcze większą dawkę, ale jakoś nie liczę na cos specjalnego.
Advanced AL32 Processing and high-precision 32-bit / 192 kHz DA converter
ODPOWIEDZ
Posty: 63 • Strona 2 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.