Jungle DMT

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 19 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 3830 / 148 / 13

No nie wiem jak, skoro kora zawiera nierozpuszczalne w rozpuszczalnikach niepolarnych sole DMT
Rejestracja: 2010
  • 129 / 2 / 0

Dokładnie godzinę temu paliłem DMT zmieszane z jej rzeczoną kuzynką, różnica powalająca, w moim subiektywnym odczuciu jestem na prawdę doświadczonym użytkownikiem psychodelików, i jest to pierwsza substancja której udało się wyrwać mnie ze stoickiego spokoju (nadmienię że nie udało się to nawet 140mg 4-AcO-DMT wraz z 60ug LSD ah, rzeczone 60ug było też spożyte wczoraj około 20) w każdym bądź razie pierwszy raz coś mi majstrowało przy ciele podczas podróży, będąc po drugiej stronie czułem, jakby moje ciało było zawieszone w przestrzeni a przez nie przechodziły jakby szpikulce, w wyjątkowo dużej ilości zebrane w głowie(nie było to wcale przerażające bo ilość bodźców nie pozwalała mi się dłużej zastanawiać nad taką głupotą). Były oczywiście obce istoty, były inne rzeczywistości, ale co ciekawe czułem się jak w windzie która jechała w górę a ja obserwowałem to co się wokół mnie dzieje, a potem gwałtownie opadała, ale jak byłem już "tutaj" to dalej widziałem jedną, najciekawszą z owych istot, ale jej szczegóły zachowam dla siebie. W każdym razie POLECAM, BARDZO DOBRZE WKOMPONUJE SIĘ WE WSZELKIEGO RODZAJU IMPREZKI OD RAZU ROZKRĘCAJĄC ZABAWĘ I PODNOSZĄC STATUS SOCJALNY UŻYTKOWNIKA ORAZ UZNANIE U PŁCI PRZECIWNEJ :) DOBRZE SIĘ PO TYM TAŃCZY.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Chciał sprzedać narkotyki...ale nie było chętnych

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zatrzymali 30-latka, który pomimo zdecydowanej odmowy, usiłował sprzedać środki psychoaktywne mieszkańcom jednego z budynków przy ul. Łąkowej.
Rejestracja: 2006
  • 3490 / 33 / 0

Widziałem na Boom na mainie w czasie koncertu X-Dream wychudzonego, łysego staruszka z Ameryki Płd. Miał ogromne cygaro, jak się okazało po zapachu było to cygaro z changi. Palił, chwilę tańczył taniec, który wyglądał jak coś pomiędzy tańcem, a atakiem epilepsji na stojąco. Potem dopalał, podchodził do ludzi, zaglądał im w oczy, robił gesty, ludzie po tym intensywniej wkręcali się w muzykę, wpadali w trans. Zebrał potem kółeczko przypadkowych ludzi, których wszystkich upierdolił changą, wszyscy sobie razem podrygiwali. Kółeczko stało ode mnie z 10 metrów. Kiedy na nich patrzyłem dziadzio nagle spojrzał w moim kierunku, obniżył okulary przeciwsłoneczne pokazując oczy, wpatrzone prosto we mnie, puścił oczko, zaśmiał się i ruszył dalej w tłum ze swoją misją.
Rejestracja: 2010
  • 129 / 2 / 0

Jungle DMT != N-oxy-DMT i to jest pewne.
Rejestracja: 2006
  • 3490 / 33 / 0

Linki.
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 13 / 0

Hipotermia pisze:
Jungle DMT != N-oxy-DMT i to jest pewne.
Pewne jest to, ze 95% ludzi używa tych 2 terminów zamiennie. Nie wiadomo, czym jest jungle DMT, najpewniej mieszanką alkaloidów z przeważającą ilością dmt-n-oxide.
Rejestracja: 2010
  • 129 / 2 / 0

Moim skromnym zdaniem to może być junglem : http://en.wikipedia.org/wiki/Yuremamine z tym że jest bardzo niestabilne i rozpada się po ekstrakcji
Rejestracja: 2008
  • 3129 / 13 / 0

Więc nie może być, bo jungle jest wyciągany przy ekstrakcjach a/b i stb.
Rejestracja: 2010
  • 3830 / 148 / 13

Hipotermia - to nie jest twoje zdanie tylko przypuszczenia z nexusa, nota bene nieaktualne; aktualne badania GC-MS ksylenowego wyciągu z mimozy... z resztą nie będe się powtarzał - na stronie numer 2 tego wątku przepisałem na język polski z nexusa najaktualniejsze info na ten temat i skończmy tą zasraną dyskusję, bo nie ma nad czym debatować.
Posty: 19 Strona 2 z 2
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 636 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości