naturalny nawoz

Moderator: Konopia

• 73 / 1 / 0

czesc a ja mam taka sprawe , w pewnym miejscu leżą suche gówna krowie tylko jak je kopnołem to pod jednym były jakieś małe robaczki , takie muszki (chuje muje dzikie węże) sam nie wiem co to było bo sie nawet nie przyglądałem , pytanie brzmi tak - czy te kupy nadają sie do nawozenia ? musze jeszcze dodać ze one lezały przez całą zime . odpiszcie

• 168 / / 0

moim zdanim nadaja sie maja pewnie mniej azotu bo wyparował ale i tak dostarczą wielu składników twojej roślince
przekop je z miejscową ziemią bedzie git
:cool:

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Gang zawodnika MMA produkował marihuanę. Ostatni plantator wpadł na budowie

Policjanci zabezpieczyli w sumie 3534 krzaki konopi z gatunku Amnezja oraz 17 kg marihuany. Z tej ilości roślin można wyprodukować 81 kg marihuany wysokiej jakości i ponad 194 kg narkotyku gorszej jakości, tzw. sieki.

• 39 / 1 / 0

Mam nietypowe pytanie. Ale czy woda z żółwim guanem by sie nadawala????'

• 12 / 1 / 0

oj stary woda z zółwim guanem to coś czego poszukuję, kiedyś miałem dwa żółwie i jak im się ostro woda w akwarium już przybrudziła to w czasie wymiany moja starsza podlewała nią kwiatki na chacie i rosły jak za dotknięciem magicznej różdżki tak ze polecam bardzo wodę po żółwiach jest git.

Pozdrawiam Łobej

Użytkownik nieaktywny
  • 85 / / 0

P.S siemka all

mam tylko 1 pytanko do Łobej'a a mianowicie czy moge liczyc na te nasionka co mowiles na gg czy to juz nieaktualne bo nie wiem co robic... ani nie mam nasiona a ni nic i nie wiem co dalej moje
prosze o odpowiedz z gory dzieki. pozdro4all
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2006 przez ganjasmoker=), łącznie zmieniany 1 raz.

• 59 / / 0

@ganjasmoker=) stary lepiej edytuj tego posta i usun nr gg bo to bardzo nierosadne podawac go do wiadomosci publicznej, mozesz mi wierzyc ze to forum nie jest nieznane organom scigania, a sam chyba wiesz jaka mamy sytuacje prawna.
pozdro

• 463 / / 0

mam pytanie. kupilem suszony obornik (krowie lajno) o poj. 4 litry a mam 5 roslinek. czy to wystarczy czy trzeba wiecej? ile tego suszonego gowna trzeba sypnac pod jedna rosline? tak dla pewnosci sklad obornika:
azot 3,21%
potas 1,61%
fosfor 1,59%
wapń 2,34%
magnez 0,38%

a i jeszcze jedno. na opakowaniu napisano, zeby stosowac na glebach obojetnych lub lekko kwasowych. a gleba pod konopiami bedzie przeciez zasadowa, co z tym zrobic??

• 171 / 2 / 0

[quote="Dzieciol von Rastuch"]
mam pytanie. kupilem suszony obornik (krowie lajno) o poj. 4 litry a mam 5 roslinek. czy to wystarczy czy trzeba wiecej? ile tego suszonego gowna trzeba sypnac pod jedna rosline? tak dla pewnosci sklad obornika]

jeb to co tam pisze w marczaka, mozesz spokojnie dodawac

• 463 / / 0

no a w jakich dawkach?

Użytkownik nieaktywny
  • 46 / / 0

Podzel 4 litry na 5 roslinek i juz masz dawke:P
Wróć do „Nawożenie i podlewanie”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata