Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
  • 151 / 10 / 0
https://youtu.be/97vIDUOe_2Y - obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy zaczynają rozumieć lub chcą zrozumieć jaki wpływ na życie ma pornografia i często połączona z nią masturbacja.
  • 1830 / 493 / 0
Wpływa tak, że koniec końców scena z xvideos działa na nasze podniecenie silniej, niż -przykładowo- prężąca się przed nami tyłkiem laska, która odwracając się do nas z uśmiechem mówi: WYRŻNIJ MNIE W DUPĘ. No, mówiąc prościej, patologia jak skurwysyn. Nie walę już do tych roztrwaniaczy dopaminy, no ni chuj. :zzz:
życie jest zbyt krótkie, by dwa razy oglądać to samo porno.

Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
  • 3455 / 555 / 2
A ja lubię i mi nie przeszkadza.
Uwaga! Użytkownik Mefistofeles1945 jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 581 / 81 / 0
Ja tam od czasu do czasu zwale konia ale czasami po filmie jak na to popatrze to mowie, kurwa co ty ogladasz xd
Jestem dość trudny.
  • 2587 / 536 / 0
Pornografia to najgorsze co zostało wymyślone przez człowieka..
19 lutego 2025london5 pisze:
Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 5045 / 863 / 0
Idź pan w hui.
Na początku romansu z ketonami miałem tak wywalane libido że szok.
Zaczynając, jeszcze chodziłem na imprezy i z lepszym gorszym powodzeniem próbowałem podrywać laski.
Oczy jak 5 złoty, nieogar.
Jak się nie udało to w domu 3ba było walić do porno, pomagało w uspokojeniu.
Następny etap to wychodzenie i szybki powrót bo nie chciało się starać w poznanie skoro wystarczy się naćpać i włączyć video.
Potem już brałem i zostawałem w domu z milionami zakładek.
Porno plus ketony to niezła sieczka.
Teraz nie wale, czasami zbudzi namiot rano to z pamięciowy coś się pojedzie i żyje się dalej.
Porno nie tykam bo to zło.
A te aktorki obecne to wyglądają jak z taśmy.
Później chłopy mają spaczone postrzeganie i podniecają ich glonojady.
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 1298 / 258 / 0
18 lipca 2021ledzeppelin2 pisze:
A te aktorki obecne to wyglądają jak z taśmy.
Później chłopy mają spaczone postrzeganie i podniecają ich glonojady.
No mordy paskudne w większości. Niektóre mają taką twarz, że nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałem.
Ale niektóre ładne😇😇
  • 2587 / 536 / 0
18 lipca 2021hubii pisze:

Ale niektóre ładne😇😇
I to jest najgorsze...
19 lutego 2025london5 pisze:
Dobrze że tego topka już nie ma, wkurwiał mnie ten chujek.
https://youtu.be/HU5p8b3ozVM
  • 1298 / 258 / 0
Ryje mnie trochę ten film. Wyłączyłem.
  • 3 / / 0
No temat zdecydowanie za rzadko poruszany. Krytyka pornografii jest najczęściej przypisywana kościołowi, kato-talibom więc ciężko przebić się z racjonalnym podejściem do tematu.

Rzadko mówi się o tym, że oglądanie porno jest bliźniaczo podobne do naużywania np. koki. Mózg łączy sobie stymulację/porno z przypływem dopaminy. Więc oczekuje nagrody i uzależnia się. Dochodzi tolerancja na treści, oczekiwanie innych, nowych itp. Jest gdzieś w pewnym momencie poczucie niezadowolenia (marnowanie czasu, obniżenie jakości życia) więc rozregulowuje się mechanizm nagrody (niby ok, ale jednak nie). Wpływa to potem na motywacje itp. Warto poczytać o ,,nofap''
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
"Bardzo lubiłem amfetaminę". Znany muzyk o narkotykach

Kazik Staszewski opowiedział o swoim doświadczeniu z narkotykami. Muzyk sporo eksperymentował z używkami.

[img]
Badania: Najczęściej używanym narkotykiem w Macedonii jest marihuana

Respondenci palą jointa, aby zmniejszyć stres i się zrelaksować.

[img]
"Narkociak" próbował przemycić narkotyki do więzienia

Koci kurier z narkotykami wpadł na gorącym uczynku. Strażnicy kostarykańskiego więzienia zatrzymali kota, który do futra miał przyklejone paczki z marihuaną i crackiem. Zwierzak próbował przedostać się na teren zakładu karnego.