Pomoc w odstawianiu SNRI (wenlafaksyna)

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 75 / 1 / 0

No 3 tydz i dalej jest spoko. Moze to był dobry moment...
  • 26 / 3 / 0

Czy ktoś z Was mógłby poradzić coś na bóle żołądka przy odstawianiu? Już od tygodnia łapią codziennie (choć czasem było OK i apetyt niezły).
Próbowałem już imbiru (czasem wydaje się, że pomaga ale na krótko; biorę ok. 1/4 łyżeczki- może za mało? ), Aviomarin (nic nie daje). I w sumie nie dziwię się, bo oba są raczej na nudności, a nie bóle żołądka.
Różne zioła (Verdin, koper włoski) też nic.
Czasem przechodzi też po jedzeniu.
Zaczynam się martwić, bo długo to już trwa. Nigdy nie miałem też takich jazd przy odstawianiu (oprócz paro, ale wtedy zwracałem wszystko co zjadłem). Martwię się, bo to już kilka dni. A to dopiero zmiana z 75 na 37,5.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Coraz mniej zatruć dopalaczami. Trują się jednak coraz starsze osoby

"Rekordzista sprzed kilku miesięcy zmarł w wieku 57 lat. Granice wiekowe bardzo mocno rozciągają się."
  • 26 / 3 / 0

23 maja 2017misspill pisze:
Jeszcze pożałujesz odstawki, teraz jesteś na tzw. haju poodstawiennym, który trwa parę dni, mam rację?
Czy masz może jakieś materiały na ten temat (linki itd.)? Może być PW.
Bardzo mnie interesuje ten mechanizm, bo w ostatnich latach okresy odstawiania leków należą u mnie do najlepszych. I tak jak piszesz, krótkich, choć u mnie to kilka tygodni, a nie dni. Ja to nazywam "odbiciem", ale nie bardzo wiem pod jakim hasłem szukać np. po angielsku.
  • 56 / 4 / 0

Ja już wiele razy odstawiałam zamieniając na dexa. Aktualnie nie biore wenli od ponad dwóch miesięcy, mój psychiatra sam mi powiedział że szokujące jest to jak dobrze schodze z dwaki 225mg na dobe. Po tygodniu całkowicie odstawiłam za pierwszym razem. Aktualnie znów będę chciała wejść... Gdy nie biore dexa czuję okropny ból głow który spowodowany jest przez SNRI (tak mi powiedział psychiatra). Da się żyć.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

A brain zapsy? Udało Ci się uniknąć? Ja jestem na 225mg i czuję się świetnie ale kiedyś będzie trzeba odstawić . Najgorzej jest cold turkey odstawiać wtedy jest najwięcej uboków.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

Jednak jestem zmuszony odstawić ten lek natychmiast ponieważ brak działania ze strony empatogenów. Jak to zredukować jestem na 225mg aktualnie, chce jak najszybciej bezboleśnie pozbyć się wenli. Proszę o pomoc odwdzięczę się karmą.

Proszę o scalenie.
  • 56 / 4 / 0

15 listopada 2017serotoninowy pisze:
Jednak jestem zmuszony odstawić ten lek natychmiast ponieważ brak działania ze strony empatogenów. Jak to zredukować jestem na 225mg aktualnie, chce jak najszybciej bezboleśnie pozbyć się wenli. Proszę o pomoc odwdzięczę się karmą.

Proszę o scalenie.
Mam zaburzenia osobowości więc efekty odstawienia mi nie straszne bo i tak jak zwykle jest z moimi emocjami coś nie halo. Mam rozpisane jak wejść na 225mg w ciągu paru dni to może by tak zejść w ten sam sposób?

Ps. nic nie chce w zamian.
  • 855 / 168 / 0

15 listopada 2017littledirty pisze:

Proszę o scalenie.
Mam zaburzenia osobowości więc efekty odstawienia mi nie straszne
to nie ma nic do rzeczy a wrecz pogarsza sprawe akurat.
  • 855 / 168 / 0

A brain zapsy? Udało Ci się uniknąć? Ja jestem na 225mg i czuję się świetnie ale kiedyś będzie trzeba odstawić . Najgorzej jest cold turkey odstawiać wtedy jest najwięcej uboków.
na brainzapsy kurkuma w ilosciach 5-10g (+szczypta pieprzu) na dobe, powinna cos pomoc.
Użytkownik nieaktywny
  • 2778 / 215 / 0

15 listopada 2017littledirty pisze:

Proszę o scalenie.
Mam zaburzenia osobowości więc efekty odstawienia mi nie straszne bo i tak jak zwykle jest z moimi emocjami coś nie halo. Mam rozpisane jak wejść na 225mg w ciągu paru dni to może by tak zejść w ten sam sposób?

Ps. nic nie chce w zamian.
W takim razie proszę o pomoc. Napisz jak ma to u Ciebie wyglądać.

Póki co dziś pominąłem drugą dawkę i nie czuję nic szczególnego oprócz tego że wczoraj bolała mnie głowa nie jakoś specjalnie mocno, pomógł apap ekstra ale ten ból mógł być także spowodowany całym dniem sniffowania hexenu.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata