Pokrzyk wilcza jagoda (Atropa belladonna)

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 14 / 0

Wszystkie części rośliny są trujące.
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Jadłem pokrzyk dużo razy i nic mi się nie stało.
1oox lepsze od bielunia, faza jest lżejsza
(moja subiektywna opinia).

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Paczka w nocy przeleciała przez więzienny mur i wylądowała na spacerniaku. Adresata nie było

Biała substancja owinięta taśmą klejącą i umieszczona w siatce po owocach - taką paczkę znalazł funkcjonariusz służby więziennej na jednym ze spacerniaków więzienia w Strzelcach Opolskich. Okazało się, że była to amfetamina. Próbę przemytu narkotyków wyjaśnia policja.
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 3 / 0

ciężko to obecnie znaleźć, w jakim rejonie polski udać się na poszukiwania ?
  • 6 / / 15

Część stanowisk znajduje się na terenach chronionych, np. w Roztoczańskim, Ojcowskim i Pienińskim Parku Narodowym.
Trzeba uważać, znaczy. ;-)
Użytkownik nieaktywny
  • 50 / 3 / 0

Dzięki za info :)
Użytkownik nieaktywny
  • 62 / 5 / 0

Opierdoliłbyk, ale nie dali nigdy.
  • 2 / / 0

https://zapodaj.net/cac97eb820295.jpg.html

Czy to jest Bella? Czarne owoce, niedojzale zielone. Również ilosc platkow się zgadz (5). Jedyna roznica jaka widze to owalny ksztalt platkow, podczas gdy na zdjeciu z neta sa spiczaste. Moze w pozniejszej fazie okragleja...? Wyglada jakby czubki wygiely się do tylu, co by rzecz tlumaczylo. Zerkne na to pozniej w realu. W kazdym razie mi to wyglada na Belle. A wam?
  • 129 / 8 / 0

chciałem potwierdzić doniesienia o tym, że małe dawki wilczej jagody zmieniają sposób odbierania snów. :blush: :blush: :blush: :blush: :rolleyes: :rolleyes: :*) :*) Zjadłem jednego małego liścia jakoś 4 dni temu i od tamtej pory moje sny wyraźnie się zmieniły, to na pewno nie przypadek. Jest ich więcej, są wyraźne i realistyczne i zdarzył się też jeden świadomy 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( ) i dobrze je zapamiętuje. Moim zdaniem belladonna może :hug: konkurować z afrykańskimi ziołami snu i ubulawu
  • 414 / 42 / 0

Nie tylko belladonna! datura również świetnie się sprawdza! Ogólnie chyba wszystkie z "delirycznej rodzinki" będą tak działać na sny ;)
  • 14 / 3 / 0

Co do występowania - niekoniecznie górska dzicz :) Widziałem w Bolimowskim Parku Krajobrazowym.
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 1349 uczestników Wejdź na czata