Pokaż swój sprzęt!

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Użytkownik zbanowany
  • 769 / 18 / 0

Ramowy pisze:
Kenybeny pisze:
Mi też nigdy przygaszony lolek nie zalatuje wędzonką. Może jakieś wadliwe palenie? :D
kiep zawsze wali kiepem ;) nie ma o czym gadać
Gościu bzdury gadasz przygaszanie lolków to normalna rzecz, chyba większość palaczy stosuje taki patent :) A ty mi o jakiś kiepach rozmawiasz. Uwierz mi, że nie ma czego porównywać [kiep ze szluga / przygaszony lolek].

eso

• 3957 / 150 / 0

to zalezy czy krecisz lolki z tytexem, jak tak to owszem, wali kiepem. ;)

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Młodzi palacze e-papierosów częściej sięgają po marihuanę

Bostońscy naukowcy przeprowadzili metaanalizę w celu oceny związku między spożywaniem elektronicznych papierosów a sięganiem po marihuanę.
  • 26 / 1 / 0

Mój kumpel twierdzi, że jak się gasi i potem znów odpala to jest to niezdrowe, że niby jakieś właściwości rakotwórcze czy coś o.0 Szzcerze w to wątpie, nie?

eso

• 3957 / 150 / 0

no susz wtedy jest przesiakniety dymem, wiec cos w tym jest.
  • 801 / 3 / 0

Powiedz kumplowi że trawa generalnie jest rakotwórcza, zawiera substancje smoliste - niezależnie czy sobie przygasi czy nie.
http://hyperreal.info/node/1163
  • 801 / 3 / 0

moja nowa fajka :) zaoszczędziłem hajs i z okazji lata sprawiłem sobie:
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
zdjęcie jest za jasne, ma w rzeczywistości kolor ciemny żółty - bananowy ;)

http://www.artfire.com/ext/shop/product ... ipes/Other

Elegancko :D
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2012 przez Ramowy, łącznie zmieniany 3 razy.
  • 135 / / 0

• 190 / 1 / 0

Ostatnio najczęściej z:

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

A tak to lufki.

@Ramowy: zajebisty banan. :D Zazdroszczę.
Użytkownik nieaktywny
  • 45 / / 0

Ramowy pisze:
Powiedz kumplowi że trawa generalnie jest rakotwórcza, zawiera substancje smoliste - niezależnie czy sobie przygasi czy nie.
http://hyperreal.info/node/1163
Wikipedia pisze:
Palenie marihuany bez dodatku tytoniu nie zwiększa jednak zauważalnie ryzyka powstania nowotworu układu oddechowego. Potencjalny niekorzystny wpływ konopi na układ oddechowy ogranicza się do palenia jako sposobu przyjmowania tego środka; wpływ taki jest niemożliwy w przypadku zażywania konopi doustnie. Palenie jest jednak znacznie popularniejsze.
Generalnie moim zdaniem susz powinien być odpowiednio wilgotny i odpowiednio suszony.
  • 834 / 56 / 3

Teraz na powrót zamiast tylko lufek pale bongo. Zrobił mi kolega.

Jest ze słoika po chrzanie %-D Kawalku izolacji do kabelkow z kompa, fifki i tyle. Izolacja jest zrobiona z mydła które zeskrobałem z kostki ugniotłem i zalepilem szczeliny.

Jara sie dobrze w chuj (fotki na razie nie ma bo nie mam telefona.
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata