Podanie donosowe

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 425 / 2 / 0

Wczoraj podałem sobie donosowo spore ilości 25C, powiem tyle - mocny sposób administracji :gun:

Wchodzi szybko (po ~10 minutach), mocno (trzeźwość, trześwość, JEB, wizuale tak mocne, że prawie nic poza nimi nie widać), przez godzinę taki peak, po dwóch godzinach działania już prawie nie ma, za to jest okrutne zejście. Bodyload też ciężki. Będę opisywał dokładniej w wątku o 25C.

Podane na kreatynie, dawki 3 i 4mg - nie odczułem jakiegokolwiek bólu nosa.
  • 1086 / 17 / 0

JestemSoba-Chyba pisze:
czy mogę substancję z kartonika wyciągnąć do 0,5ml spirytusu w którym już będzie się znajdować 0,5mg 2cp? bo tylko takowy spirytus posiadam.
A nie możesz najtańszej setki wódki kupić? Jak Cię znam, to i tak zużyjesz %-D .

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Nie lubił kolegi z pracy, więc podrzucił mu amfetaminę i powiadomił policję, że nią handluje

Konflikt z kolegą z pracy sprawił, że 43-latek podrzucił woreczek z amfetaminą do jego buta. N
  • 482 / 15 / 0

czy wlozenie sb kartonu w nos to dobra metoda zapodania 25I-NBOH
  • 656 / 50 / 0

Najlepsza
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata