uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 4 z 4
  • 11665 / 2257 / 0
^
Widzę, że znasz się na rzeczy : )
Nie rozumiem tylko, co miałoby dawać naginanie w różnych kierunkach na zmianę. Moim zdaniem powinno się nagiąć w stronę zachodnią / północną - tak żeby zmusić roślinę do poszukiwania słońca odrostami. Jak nagnie się w stronę południową, to istnieje spora szansa, że roślina zwyczajnie podniesie łeb do góry i jedyny efekt, jaki się uzyska, to krzywa łodyga (i nieco niższy krzak).
Oczywiście nie twierdzę, że nie masz racji - być może jest jakaś korzyść, której nie widzę.

Ja lubię łączyć LST z FIM - świetne efekty daje takie combo.
Też w zeszłym sezonie używałem worka na śmieci i spisał się bardzo dobrze.
  • 32 / 2 / 0
pawoleh666 pisze:
Jakies konkretne te nawozy? Bo ja myślałem tylko o biohumusie, nie znam się na nawozach za bardzo a biohumus był wielokrotnie polecany tu na forum.
Co do dolomitu to wiem mniej więcej co i jak, więc git.
Trochę popytałam tu i ówdzie i dowiedziałam się, że wszelkie przydatne rzeczy do uprawy , w tym wysokiej jakości nawozy i stymulatory na okres wzrostu i kwitnienia można kupić w... internecie
(nie robimy reklamy - Jezus)
ODPOWIEDZ
Posty: 32 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.