Pieczenie oczu po fecie

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 581 / 80 / 6

05 czerwca 2015nosownik pisze:
jak nosem walisz i masz juz dobrze wyniszczony to nie dosc ze idzie ci prosto w pluca to i w oczy jak walne longa 15 min mam oczy rozowe
A na to często 'pomaga' poeksperymentowanie z różnymi położeniami języka na górnym podniebieniu i kątami przyłożenia zwiji. Wiem, że niektórzy złapią się za głowę, bo oczywistość, ale nie dla wszystkich, okazuje się. Pomaga w cudzysłowie, bo tylko nastawiamy tą jeszcze nie przerytą część nosa na przeżarcie. No ale o to nam chodzi.
  • 225 / 109 / 0

Jak się nie śpi i oczy nie odpoczywają to jak można się dziwić, że szczypią normalna rzecz.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Najstarszy handlarz narkotykami w Polsce. Do emerytury brakowało mu już niewiele

Ponad 600 porcji handlowych kokainy, amfetaminy, marihuany, LSD i innych substancji o łącznej wartości kilku tysięcy złotych oraz urządzenia służące do porcjowania narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu 60-letniego wrocławianina.
  • 983 / 140 / 0

Ja kiedyś wtarłem sobie bardzo niewielką ilość amfetaminy w dołki łzowe w oczach, nie uszkodziło mi to wzroku i nie mam problemów z widzeniem. Ale nie polecam w żadnym wypadku.
  • 1990 / 360 / 154

U mnie pieczenie oczu po stimach to po prostu wynik światłowstrętu; jak jestem w ciemnym pomieszczeniu, to mnie nie pieką.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata