Amfetamina - Ceny za 5g

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 659 / 53 / 0

Raczej pytanie polega na tym co wciągał jeśli musiał dokładać co 1,5 godziny.

ZX

• 331 / 115 / 0

W białymstoku 200 za 5 i jest taka, że się grama wciągnie i nic zupełnie nie czuć. Kompletny wałek. No może coś tam smyra ale słabiej niż jeden tiger.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

CBŚP zatrzymało wikariusza. Ksiądz jest podejrzany o handel narkotykami

Funkcjonariusze CBŚP zatrzymali wikariusza podejrzanego o działalność narkotykową. Wobec 39-latka zastosowano dozór policji i zakaz opuszczania kraju.
  • 195 / 11 / 0

29 sierpnia 2018Metropolis pisze:
Raczej pytanie polega na tym co wciągał jeśli musiał dokładać co 1,5 godziny.
Napewno nie amfetamine :rolleyes:
  • 38 / 4 / 0

U mnie 5g 80-100zł, ale te za 80zł to syf jakiś zazwyczaj.

bbk

• 315 / 13 / 2

22 sierpnia 2018Wicherrr3 pisze:
Kolega z okolic Śląska ? Bo tutaj cena dramatycznie spadła a jakoś wystrzeliła w kosmos
Dokladnie Śląsk
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

Podobno Polscy chemicy produkują najlepszą amfetaminę na świecie , no ale z tego wątku wynika,że w całej Polsce nie można dostać czegoś co można chociażby połowie nazwać amfetaminą. Niestety ale dopóki są chętni wydać tyle hajsu na takie gówno na podwórkowym rynku nic się nie zmieni.Ja osobiście nie robię 5 gramowych zakupów ale biorąc 50 g gram wynosi mnie 14 zł. a przy kilogramie 8 zł. Mój diler który ma dwa kroki do chemika podejrzewam,że jeszcze z 2 zł na gramie sobie na mnie zarabia - i słusznie. Jestem prawie pewny,żę ten temat rozchodzi się po hurtownikach na całe woj
świętokrzyskie a może śi szerzej. Dodam,że od ponad roku kupuję cały czas ten sam temat~`kto mądrzejszy domyśli się oczym to świadczy.
Jeśli chodzi o jakość to 2 centy i,v (z igieł korzystam dopiero tak po 4 dobach bez snu) sprawia ze 10-12 h biegam po suficie i nie musze "poprawiać" ale czasem zdarza się bo ja z umiarem i rozsądkiem nie mam nic wspólnego Co do wjazdu za którym kurwa na bank tęskni każdy kto te 10+ lat temu tego doświadczył to jeśli jestem fajnie wyspany i nic po drodze nie spierdolę w sensie całe 2 centy popłynie prosto do serduszka to taki o solidne 50% słabiej niżto co kiedyś.

// a teraz do pseudo gangsterów którzy myślą,że to kurwa nie możliwe bo jak jesteśmy takie prze chuje to nikt nam się nie odważy sprzedać tematu o jakości wyżej w postach przedstawianej.

Jakośc 2004-2005 rok - 2018 temat jest faktycznie słABSZY O POŁOWE no ale uwierzcie mi,że 100% mocniejszy niż tym czym się chwalicie.

bbk

• 315 / 13 / 2

Jak wciągasz fetę kilogramami to ciężko nazwać Cię rzetelnym źródłem informacji...
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

Jeśli swój post odnosisz do mojego to wcale nie mam zamiaru przekonywać Cię do czegokolwiek.

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim. Mrrabbit.
  • 822 / 105 / 0

07 września 2018Amffaa pisze:

Jeśli chodzi o jakość to 2 centy i,v
Co to są 2 centy iv dla ciebie?
Bo możesz tam mieć 10mg/1cent albo 200mg/1cent.
Użytkownik zbanowany
  • 156 / 26 / 0

2 centy to setka amf mieszana w 2ml wody :)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata