Pejotl - Wątek Ogólny

Wszystko o kaktusach - metody przyrządzania, uprawa, odmiany, opisy działania

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

Verter, mam pytanko. Czy twój pejotl dalej roś tak dziwnie? Znaczy wzwyż, jak San Pedro?
  • 490 / 1 / 0

69P, od ostatniego razu nic się nie zmieniło.. stoi w miejscu, ani w górę czy też na boki się nie rozrasta. A dlaczemu pytasz kolego?

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Facebook odmawia przyjęcia pozwu w języku polskim

Facebook Ireland Limited odpowiedzialny za działania w Europie odmówił przyjęcia pozwu wystosowanego przez Społeczną Inicjatywę Narkopolityki (SIN) o ochronę dóbr osobistych. Jako powód podano nieznajomość języka polskiego.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

Ciekawość. Bo śmiesznie wygląda.
  • 1515 / 4 / 0

Jeden mój roczny pejotl zaczął chyba gnić. Jak go dotknąłem to zobaczyłem ze jest jakiś miękki i wyciekło coś z niego. Ma też chyba małe kropeczki pleśni.
  • 46 / / 0

no to wiadomo że gnije. Tnij powoli poziomo od góry do dołu plaster po plastrze. gdy dojdziesz do miejsca gdzie nie bedzie zadnych śladów zgnilizny, zasyp np cynamonem i wstaw znów do suchej ziemi. Jeśli sam korzeń fuksem nie jest przegniły (mało prawdopodobne) to po pewnym czasie moze wypuscić nowe odrosty. Oczywiscie przy ostatnim cieciu zdezynfekuj ostrze np alkoholem.

Żeby rozwiać wątpliwości co niektórych odnośnie spożywania peyo. Miałem 4 peyo po 5-6 cm (pewnie koło 6 lat) + 1 szczepiony i lekko tuningowany. Dawka zdecydowanie wystarczająca na pierwszy raz. Peyo nie jest najmilszym psychedelikiem. Ktoś z Was miał po nim znaczące wizje poza drobnymi CEVami, falującym obrazem, lekkim zaburzeniem proporcji i przesunięciem tonów audio?

che

• 258 / 4 / 0

już zgnił.
  • 1515 / 4 / 0

I 3 kolejne też zaczeły gnić.. no co jest kur...
  • 490 / 1 / 0

To pozostaje CI tylko zaszczepić te siewki na pereskiopisach lub jakims szybki trichusie.
  • 1515 / 4 / 0

To nie siewki, tylko półtoraroczniaki. Zostało mi jeszcze 6 ich, mam nadzieje ze to skurwysyństwo ich niedopadnie
  • 1032 / 22 / 0

dream yourself pisze:
Ktoś z Was miał po nim znaczące wizje poza drobnymi CEVami, falującym obrazem, lekkim zaburzeniem proporcji i przesunięciem tonów audio?
Po meskalnie nie ma falowania obrazu to nie kwas :-D
Synestezja jak najbardziej tak, oraz rozmawianie z drzewami i innymi zywymi organizmami.
Wróć do „Kaktusy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata