Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 125 / 29 / 0
podbijam temat, jako, że właśnie suszę 2 uncje. jak to powstaje, z czym to jest mieszane, jaka możliwa czystość itp. pozdro
  • 11 / 8 / 0
Zasada amfetaminy rozpuszczona w alkoholu, najczęściej spirytusie lub izopropanolu jest neutralizowana kwasem siarkowym. W trakcie tego procesu ważne jest mieszanie i zostawienie całości na 20-30 min by się przegryzło (olej amfetaminy jest higroskopijny, lokalnie pH się może różnić). Zazwyczaj wszystkich dopada rutyna i wlewają "odpowiednio" przygotowaną ilość kwasu do momenu aż zgęstnieje i wsypują wypełniacz do roztworu alkoholu z produktem. Wtedy towar ma jednakową konsytencję po filtracji, a efektem jest długo schnąca modelina śmierdząca wiadomo jak.
  • 1 / 1 / 0
Siemka możesz mnie troszkę ponistruowac jak z oleju speeda mogę zrobić prostym sposobem pastę???

scalono - igh909

//cut// wycięta strona - nie podajemy takich linków - igh909
Bo podobno się da Władka zrobić dosłownie w plastikowym wiaderku wystarczy
Olej,wypełniacz,kwas mrowkowy,
Tylko moje pytanie jest takie jak i co pokolenia z góry dzięki za odpowiedz
  • 4 / / 0
Witam jaki jest wróż chemiczny oleju A wolnej zasady z z której robią pastę
  • 2 / / 0
Do a-oil dodajemy np metanol? Czy na odwrót do metanolu dodajemy a-oil? W jakich proporcjach? To prawda że substancje najlepiej żeby były lodowate? Przy dodawaniu kwasu siarkowego trzeba robić to bardzo powoli i sprawdzać pH aż do momentu gdy osiągnie jaki poziom?
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.