Coś na pamięć?

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

Użytkownik nieaktywny
  • 3 / 1 / 0

Sudafed bez recepty.
Wszystko co ma piracetam np. Nootropil jest na recepte, wiec jak nie masz starych lekarzy albo jakis Twoj dobry kumpel nie ma to bedzie ciezko. Bylem dzisiaj w 5 aptekach i nie sprzedali. Ale wiesz- moze w 10 albo w 15... Mowic chyba trzeba ze dla babci bo ma problemy z pamiecia. :D Albo ze dla Ciebie ale czemu i po co nie pamietasz... :D
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / 1 / 0

jeszcze jedna wazna sprawa i zaznaczam nie czytaj, jesli masz sie sugerowac i ma Ci to potem w stosowaniu mojej metody przeszkadzac!
zauwazalnym skutkiem, ze weszlo Ci dobrze i mozesz sie uczyc jest to ze mniej wiecej 2 godziny po drugiej serii wziecia sudafedu mozesz odczuwac punktowy dotyk na uszach, nadgarstkach i dolnych partiach plecow. ja tak mam. acha no i zyly i dlonie robia sie troche granatowe i widac je mocniej. moze to ten ester grapefruitowy czy jakis, moze moja alergia czy dieta. jesli zauwazyles cos podobnego- pisz. a jak ktos moze to niech to wyjasni najlepiej ze srodowiska lekarskiego.

Wlk. Brytania otworzy publiczne centrum leczenia uzależnień od gier

W Wielkiej Brytanii powstanie publiczne centrum leczenia uzależnień od gier i internetu, które w ocenie magazynu "Fortune" stanowi "nową erę walki z uzależnieniem od technologii". Działalność placówki zostanie zainaugurowana w listopadzie

• 809 / 2 / 0

Dzis wziąłem z rana penaxan, potem po popoludni jeszcze raz, zjadlem kawe wypilem i 2xsudafen wziąłem wieczorem,potem jeszcze raz i widać poprawę skupienia, jak się wkręciłem to zrobiłem arkusz cały tylko czasu nie zmierzyłem, jeszcze w miedzy czasie sie na drążku popodciągałem i pompeczek porobiłem :-) Moze jakieś efekty będą 2lata materiału z matmy w ciągu tego tygodnia zrobić będzie ciężko :-/

a co do tych skutkow ubocznych to w uszach mnie swędziało ale sobie wyczyściłem i przeszło a tak to nic mi nie dolega, może za mało wziąłem bo tylko 3tabsy ale i tak czuje działanie wystarczające.

• 171 / 1 / 0

yam'teoretyk pisze:
w uszach mnie swędziało ale sobie wyczyściłem
to sie czesciej myj nie bedziesz mial problemow

• 809 / 2 / 0

Nie mam problemów z uszami tylko z edukacją na wspomaganiu... :-)

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 15 / 0

Radziłbym ten sudafen zastąpic tussipectem. efedryna od pseudoefedryny działa lepiej i mniej szkodzi. + troche piracetamu 1,5g na dobe i dobra dieta + zielona herbatka zalewana goracą nie wrzącą wodą parzona 7min..

Mnie to w miare sprawnie pobudziło i zmotywowało do nauki. teraz już tylko sam Piracetam bez efedryny i też jest dobrze.

Użytkownik nieaktywny
  • 9 / / 0

codeine pisze:
Też polecam piracetam (2,4 grama na dobę). Mimo to, że prawdopodobnie eliminuje działanie kodeiny :/
Właśnie się uczę do maturki :)

o ile do nowej matury trzeba w ogóle się uczyć...=] a z doświadczenia wiem że nie trzeba=]

Postanowiłam mówić jaknajmniej, bo kiedy już zaczynam coś mówić, to zaraz zapominam o co mi chodziło, w związku z czym zazwyczaj konczę swoją wypowiedź na pierwszym słowie zdania:) Zdecydowanie wolę pisać, jest łatwiej.

• 126 / 5 / 0

dam ci arkusz matury rozszerzonej z chemii.Rozwiazesz mi go?Bo widze ze mamy doczynienia z profesorem nauk farmaceutycznych.

• 809 / 2 / 0

Zeby zdac to nie trzeba. Teraz matura jest egzaminem na studia. A ja chcę gdzieś się dobrze załapać a nie skonczyć na zarobku w UK. Chociaz mysle nad takim wariantem jak mi sie spodoba...

edit:
no rozszerzone arkusze sa już przejebane. Powinien byc jeden arkusz o większym poziomie trudności albo więcej zadań a nie takie kombinacje.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2006 przez yam'teoretyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata